Często dostajemy pytania: “Czy potrzebuję dwóch fotografów na ślubie?” Odpowiedź jest zawsze taka sama: “To zależy”. Spotkajmy się i porozmawiajmy. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli planujecie ślub na 200-300 gości i mnóstwo atrakcji odpowiedź wydaje się oczywista; optymalnie jest zatrudnić WhiteSmoke Studio w pełnym składzie.
Ostatnio coraz więcej par jednak zaprasza nas na bardzo kameralne, intymne wręcz ceremonie. Pełne wsparcia rodziny, oddanych przyjaciół, gorących mów i energetycznej zabawy do białego rana.
Takie, gdzie przygotowanie odbywają się w jednym miejscu, na wszystko jest czas a dzień płynie w spokojnej atmosferze. Nie ukrywamy, że po części i nasza w tym zasługa – podczas konsultacji przed ślubem zawsze dzielimy się swoim doświadczeniem i pomysłami.

ŚLUB W PAŁACU MOJĘCICE

Jednym z przykładów takich ślubów był ślub Gosi i Riccardo, a fotografować ten dzień miał okazję Michał. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć poniżej. Pełen materiał można obejrzeć TUTAJ, a sesję narzeczeńską, na którą pojechał do Neapolu TUTAJ. Swoją drogą to był pierwszy wyjazd do Włoch kiedy niemal cały czas padało;) Jednak ani nam ani naszej parze to nie przeszkadzało w miłym spędzeniu tego dnia. Dziękujemy i gratulujemy!

Ślub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu MojęciceŚlub w Pałacu Mojęcice[gallery link=”none” columns=”1″ size=”full” ids=”4225Ślub w Pałacu Mojęcice