WhiteSmoke Studio Workshop: Kaszuba & Warda: “Set of minds”

 

 

Czy przeglądając swoją stronę lub stronę kolegów fotografów odnosisz wrażenie, że właściwie wszystko już zostało pokazane?

Odnosisz wrażenie, że kręcisz się w kółko w poszukiwaniu swojego prawdziwego głosu? Nie da się ukryć, dzięki technologii obecnie wszyscy jesteśmy fotografami.  Czy idzie za tym umiejętność tworzenia historii? Czy opanowanie kilku prostych kadrów jest receptą na sukces? A jeśli nie, to co nią jest?

Czy masz odwagę pokazać w zdjęciach swoją indywidualność? Czy masz odwagę pokazać w zdjęciach siebie? Dużo pytań, które i my zadawaliśmy sobie wiele razy.

“Po warsztatach znów czuję frajdę z fotografowania. Zacząłem szukać kadrów i sytuacji, których wcześniej nie widziałem. Nie wiem jak Wam się udało to osiągnąć, że wracając ze zdjęć nie mogę się doczekać żeby je zobaczyć na komputerze.” PIOTR CZECHOWSKI

 

ZOBACZ – ZAREAGUJ – SKOMPONUJ – UCHWYĆ – WYDRUKUJ

Dzień 1.
WhiteSmoke Studio Experience – od pierwszego maila, który otrzymujemy od klienta po dostarczenie albumu i opublikowanie materiału na blogu.

  • Jak przekształcić pasję w dobrze prosperujący biznes.
  • Suma wszystkich strachów – rozmowa o pieniądzach i ofercie.
  • Fun – przygotowanie do zdjęć, ślub i obsługa po ślubie.
  • Edycja, obróbka zdjęć, design albumu.

Dzień 2.
Podczas drugiego dnia pokażemy jak budujemy kadr, jakich używamy narzędzi i dlaczego. Skupimy się na budowaniu historii jednym kadrem i na łączeniu tych kadrów w opowieść.

  • Pokażemy jak zamienić brzydką/zwyczajną lokalizację w coś niezwykłego.
  • Odczarujemy techniki pracy z fleszem podczas reportażu i sesji.
  • Podczas części praktycznej pokażemy jak świecimy podczas przygotowań a jak podczas pierwszego tańca, jak pracujemy podczas sesji ze światłem zastanem a jak z błyskiem i wiele, wiele więcej.

Zależy nam by każdy uczestnik wyniósł z części praktycznej jak najwięcej. Bądźcie gotowi na wyzwania!

 

W ciągu dwóch dni będziemy dużo rozmawiać o odnajdywaniu i budowaniu indywidualnego stylu – czyli o autentyczności i sile, jaka z niej płynie.

Warsztaty zakończymy przeglądem portfolio oraz komentarzem do Waszych warsztatowych osiągnięć. Potrzebna będzie Wasza pełna uwaga i totalne zaangażowanie. Przygotujcie się na intensywne dni pracy i wyjście poza strefę komfortu.

Oczywiście, jak zwykle, odpowiemy też na Wasze pytania ;)

Do kogo są skierowane warsztaty “SET OF MINDS”?  Do zawodowców i zaawansowanych amatorów. Do osób świadomie pracujących lub chcących pracować z kadrem. To może być dla Ciebie podsumowanie sezonu ślubnego 2017 lub nowy, świeży start w sezon 2018.

Termin: 24-25.10
Miejsce: Warszawa
Cena: 2600 PLN

SOLD OUT

 

“Ogromna dawka inspiracji, indywidualne podejście do każdego uczestnika, skupienie, wartościowe komentarze, niewyczerpana energia prowadzących – to jest największa wartość tych warsztatów.”

Iza Górska