Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle. Napisaliśmy rzewną historię naszego poznania w agencji prasowej, która płynnie przeszła do dnia dzisiejszego, a konkretnie wczorajszego pokazu Natalii Jaroszewskiej. Niestety siła wyższa spowodowała, że tekst ten nie ujrzy światła dziennego.. jeżeli chcecie mieć nerwicę spowodowaną dostawcą internetowym koniecznie skorzystajcie z oferty Aster.

Wiecie że poznaliśmy się w pracy? Dosłownie. Kiedy przyszłam na rozmowę do agencji prasowej Michał był tam od lat gwiazdą ;-) I jakoś tak od początku dobrze się nam razem pracowało ;-) Fotografowaliśmy wydarzenia kulturalne w kraju i zagranicą (festiwale filmowe, eventy, premiery, imprezy firmowe, celebrites) przez znawców tematu słodko zwane “kotletem”. Non stop na telefonie, pełna dyspozycyjność. Zero życia prywatnego. Kto wytrzyma ze skrajnym pracoholikiem? Tylko inny pracoholik :-)
Było minęło – założyliśmy swoją firmę i zostaliśmy freelancerami. Teraz też “bywamy”, ale nie walczymy o sprzedaż kilku zdjęć a wykonujemy kompleksowe obsługi dla organizatorów. Poniżej kilka zdjęć z wczorajszego pokazu. Natalię poznaliśmy kilka lat temu podczas pokazu polskich projektantów w Paryżu. Dwa pierwsze zdjęcia zrobione pół roku temu, również na pokazie Natalii. nataliajar-100

nataliajar-111

nataliajar-104

nataliajar-102

nataliajar-106

nataliajar-109

nataliajar-108

nataliajar-105

Kotleciarz musi być czujny, mieć donośny głos i umiejętność rozpychania się łokciami. To wdzięczne i inspirujące zajęcie wymagające szerokich barów i mocnej głowy, zdumiewająco rozwija zdolności interpersonalne. Dla tych, którzy cenią pracę zespołową :-) Na blogu Diany sztuka kotleta coś dla lubiących tłum i nocne życie. Tak kiedyś wyglądało nasze życie, hihi.. ;-)

nataliajar-115

nataliajar-110

nataliajar-112

Uwaga! News dla naszych przyszłych panien młodych! Natalia Jaroszewska wkracza na rynek mody ślubnej z autorskim brandem Natalia Jaroszewska Wedding. Dziewczyny – możecie wystąpić na swoim ślubie w indywidualnie zaprojektowanej sukni mając gwarancję niepowtarzalności wykonanego projektu za przystępną cenę. Naturalne jedwabie, zdobienia Swarovskiego, unikatowe koronki to jest to!!! Natalia projektuje niezwykle kobiece kreacje, a najpełniej to widać właśnie w jej sukniach ślubnych. Koniecznie zajrzyjcie na stronę atelier Natalii www.jaroszewska.pl

nataliajar-116

A oto Natalia!

nataliajar-113

nataliajar-114

nataliajar-101

Privacy Preference Center