A wedding in East Kresy – a sentimental journey for us, as we spent one of our first vacations there, all the more fun to take pictures for Karolina and Kuba now. On our way to Lipowy Most, where the wedding reception was taking place, the stabilizer in our car broke down. Since then we have been enjoying a rather different perspective while driving;)
We were recommended to Karolina and Kuba by one of our first couples, Aga and Oli, who live next to our other favourite couple, Maja and Kuba. We had too much in common for anything to go wrong! Just look at the proud best men and the sweet if a little nutty bridesmaids: White, Black and Ginger – all the best, girls! The party must have been great, regrettably we had to leave for work the following day. We want to thank and congratulate the Newlyweds; enjoy the photos!

Ślub na Kresach wschodnich! W tamtych okolicach spędziliśmy jedne z naszych pierwszych wspólnych wakacji więc z wielkim sentymentem i radością jechaliśmy na reportaż ślubny Karoliny i Kuby. Przy okazji okazało się, że droga dojazdowa do Lipowego Mostu gdzie miało odbywać się przyjęcie zweryfikowała łączniki stabilizatora w naszym XJ-cie. Od tamtej pory cieszymy się jazdą w głebokich przechyłach;) Ale nie o tym. Umowę z Karoliną i Kubą podpisaliśmy po poleceniu nas przez jedną z naszych pierwszych Par, Agę i Oliego ponad rok przed ślubem a teraz “Ryby” mieszkają koło innej naszej ulubionej Pary – Mai i Kuby. Zbiegów okoliczności i powiązań wystarczająco dużo by cokolwiek mogło się nie udać! Wystarczy spojrzeć na dumnych świadków i pozytywnie zakręcone świadkowe – 3 druhenki: Białkę, Lisicę i Czarnulkę, które to serdecznie pozdrawiamy! Impreza była przednia, z żalem wyjeżdżaliśmy kuszeni perspektywą odpoczynku przy grillu i w doborowym towarzystwie na poprawinach. Dlaczego gdy drugiego dnia szykuje się impreza my mamy pracę? Najpierw Gradki w Badowie, a tydzień później K&K team!
Kochani – dziękujemy Wam bardzo, gratulujemy raz jeszcze i zapraszamy do oglądania zdjęć!

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ ::: DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU !!!

Privacy Preference Center