Dzień przed wyjazdem w okolice Łodzi pogoda zrobiła nam brzydką niespodziankę. Było dokładnie jak dzisiaj – ponuro, deszczowo i bardzo jesiennie mimo początku września. Za to dzień ślubu, hoho;) Słońce wyszło jak na zawołanie w chwili gdy przyszedł czas na sesję. Może dzięki temu pamiętamy ten pochmurny dzień jako bardzo ciepły, radosny i słoneczny! Maja i Bartek – raz jeszcze wielkie gratulacje! To już rok;)

Poniżej kilka słów od naszej Panny Młodej. Dzięki wielkie Maja!

 

3 najważniejsze sprawy tuż po wybraniu daty ślubu i wesela : sala, muzyka, zdjęcia. A może jednak w innej kolejności: zdjęcia, muzyka, sala.. Zdecydowania tak. Po obejrzeniu pierwszego reportażu na blogu localhost wiedzieliśmy że to jest to. Przy dobrej muzyce ludzie bawią się świetnie i nie ważne czy jest to sala niezwykle elegancka, czy drewniana chata góralska. Dlatego muzyka jest na drugim miejscu, a sala na trzecim. Dzień ślubu i wesela to nie jest tylko dzień zabawy, to jest dzień pełen emocji, niezwykłych uczuć, dzień tak bardzo różniący się od innych. Wszystko chciałoby się uwiecznić, uwiecznić w taki sposób by prawdziwie oddawało te chwile, ten dzień, dokładnie takim jaki był. Dla nas bez wątpienia był szczególny, wiedzieliśmy od samego początku że taki będzie. Dlatego zaufaliśmy whitesmokestudio i dzięki temu dziś oglądając po raz kolejny nasze zdjęcia, wszystko nam się przypomina, najmniejszy gest albo fajna mina przywołuje konkretny moment. To wszystko co działo się przed ślubem czyli przygotowania, to było prawdziwe zderzenie się z ogromem pozytywnych emocji od innych i od nas samych – emocji nie do okiełznania. Tak wiele było radości w tym dniu, że człowiek przestaje myśleć, rejestrować, być świadomym tego wszystkiego. I tu wkraczają niezawodne SMOKI. Na zdjęciach widać każdą ważną chwilę, to co faktycznie się działo, jak każdy z osobna przeżywał dany moment. Cudownie jest oglądać reportaż który pokazuje 12 godzin z naszego życia, dokładnie w dniu w którym to życie nabiera nieco innego znaczenia. Współpraca ze Smokami to czysta przyjemność! Nie dało się nawet odczuć ich obecności, jakby dobre duszki robiły nam zdjęcia. Szkoda że nie mieliśmy więcej czasu by porozmawiać, bo oprócz tego, że są super profesjonalistami, to wydaja się interesującymi i bardzo fajnym ludźmi, takimi z którymi chce się pogadać w zasadzie o wszystkim. Dziękujemy!

 

Ceremonia: Sieradz, kolegiata, Parafia Wszystkich Świętych
Przyjęcie: Kolumna Park, Przygoń – Dobroń (www.kolumnapark.pl)
Suknia ślubna: kolekcja sweetheart, model 5962
Buty: Festa Milano
Kwiaty: Floraldeco , (www.floraldeco.pl)
Biżuteria: Yes
Ozdoba na głowę: Decolove ( www.decolove.pl)
Smoking: Wilvorst
Buty: Gino Rossi

Reportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna ParkReportaz slubny w Kolumna Park

JOIN US ON FACEBOOK !!!

Privacy Preference Center