Najnowsza odsłona warsztatów WhiteSmoke Studio – szczegóły TUTAJ

„Fotografia ślubna to dla nas okazja do robienia autorskiej fotografii z dreszczykiem emocji. To wszystko sprawia, że na każdy reportaż ślubny czy sesję idziemy z zamiarem zrobienia zdjęć życia“ – WhiteSmoke Studio

whitesmokestudio_000

Trzydniowe warsztaty reportażu ślubnego z WhiteSmoke Studio!

Mamy dla Was doskonałą wiadomość! W odpowiedzi na liczne pytania przygotowaliśmy nową, specjalną ofertę warsztatów. Czeka na Was potężna dawka praktycznej wiedzy, kreatywnego podejścia i dobrej energii, którą będziecie mogli w przyszłości wykorzystać w pracy z klientami. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!

Już 22 pażdzienika 2014 roku, w Warszawie, ruszają trzydniowe warsztaty reportażu ślubnego. Jeśli chcesz wyjść poza stereotypowe, sztywne ramy fotografii ślubnej, wypracować własny styl, dowiedzieć się jak skutecznie pracować z klientem – te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Trzydniowe zajęcia będą prowadzone w formie konsultacji, wykładu i ćwiczeń praktycznych. Nowością będzie także zaproszenie na profesjonalny i indywidualny przegląd portfolio.

Szczegóły dotyczące programu warsztatów.

Program warsztatów został opracowany z myślą o konkurencyjnym rynku i dużych wymaganiach klientów. Obejmuje wiedzę z zakresu reportażu i portretu ślubnego, edycji zdjęć oraz prowadzenia biznesu. Pierwszego dnia uczestnicy wezmą udział w indywidualnym przeglądzie portfolio. Zmierzą się z oceną swoich prac pod kątem fotograficznym, edycyjnym i spójności przygotowanej dla klienta oferty. Drugi dzień będzie okazją do zrozumienia specyfiki pracy fotografa ślubnego, a także poznania tajników pracy z klientem, pozyskiwania zleceń i tworzenia ofert oraz działań marketingowych. Poruszone zostaną także zagadnienia przygotowań do zdjęć, spójności materiału, a także znaczenia podstawowych zagadnień takich jak: przestrzeń, światło i kompozycja oraz obróbka i edycja zdjęć. Prowadzący opowiedzą także, jakie problemy można napotkać na poszczególnych etapach pracy nad materiałem oraz jak ich uniknąć. Trzeci dzień będzie całkowicie poświęcony ćwiczeniu umiejętności praktycznych. Uczestnicy pod okiem prowadzących będą mieli okazję do doskonalenia umiejętności związanych z pracą z parą, nie pomijając technicznych aspektów związanych z sesją, np. wykorzystania źródła światła, wyboru miejsca, stylizacji itd. Sesja odbędzie się w wyjątkowych przestrzeniach Hotelu Bristol. Zapraszamy!

W tym roku do projektu dołączyła Monika Szewczyk-Wittek, która będzie odpowiedzialna za organizację warsztatów.
Monika Szewczyk-Wittek – absolwentka Instytutu Dziennikarstwa WDiNP UW (specjalizacja fotograficzna) oraz studiów podyplomowych PAN – Zarządzanie kulturą w Strukturach Europejskich. Dziennikarka i fotoedytorka. Pisze doktorat o polskim fotoreportażu. Założycielka agencji Napo Images i Fundacji Napo. Autorka i koordynatorka projektów edukacyjnych i artystycznych związanych z fotografią. Prowadzi zajęcia z edycji fotografii oraz konwersatorium “Etyka w fotografii” w Instytucie Dziennikarstwa WDiNP UW.

 

Rekomendacje uczestników poprzednich edycji: http://whitesmokeworkshops.com/index.php/rekomendacje/

Koszt warsztatów – 2500 zł brutto. Ilość miejsc: do 15 osób. Zapewniają dużo wiedzy, lunch oraz napoje w trakcie warsztatów. Nocleg oraz transport na warsztaty uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Terminy: 22-24 październik 2014, 12-14 listopad 2014.
Miejsce: Hotel Bristol, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa.
Formularz zgłoszeniowy: http://whitesmokeworkshops.com/index.php/signin/

Specjalne podziękowania dla Hotelu Bristol w Warszawie! www.hotelbristolwarsaw.pl

Privacy Preference Center