winter wedding

Publikowanie zimowego ślubu w samym środku upalnego lata to dobry pomysł. Już samo wspomnienie styczniowej soboty i temperatury tego dnia przynosi ulgę. To był nasz pierwszy piłkarski ślub i mamy nadzieję, że nie ostatni. Jakby na przekór zimie parkiet rozgrzany był do czerwoności a bajkowe zimowe dekoracje wykonane przez G-fiore przypominały, że temperatura tego dnia spadła sporo poniżej zera. Wszystko razem tworzyło niesamowitą atmosferę.

Zdjęcia zaczęliśmy od przygotowań – Michał przygotowywał się w swoim rodzinnym domu spędzając poranek na graniu w Fifa:) Aleksandra zdecydowała się malować i czesać z mamą na Mokotowskiej tuż nad restauracją Słodki Słony. Potem pojechała do Endorfiny na dalszą część przygotowań a następnie udała się do Wizytek, gdzie już czekał na nią Michał ze świadkiem. Spotkali się przy dźwiękach kwartetu smyczkowego grającego Yellow Coldplay.

Endorfina udekorowana zimowymi dodatkami oczarowała wszystkich. Światła, detale, dodatki, klimat, to wszystko stworzyło niesamowite, czarujące tło dla naszej pary. Czy wspominaliśmy o suchym lodzie, który zaskoczył gości podczas krojenia tortu weselnego, konfetti rzuconym z armatki podczas pierwszego tańca, koncercie Boys, skrzypcach elektrycznych czy iluzjoniście? To wszystko było cudownym tłem pięknego klimatycznego ślubu Aleksandry i Michała.

Konsultantki ślubne, Ewa i Zuzanna jak zwykle spięły wszystko z precyzją szwajcarskiego zegarka! Dziewczyny, wielkie dzięki za super współpracę.

Aleksandra, Michał – gratulujemy raz jeszcze! To był piękny dzień i cieszymy się, że mogliśmy Wam w nim towarzyszyć.
Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Kilka słów od Aleksandry i Michała:

Warto sięgać po najlepsze, stawiać na oryginalność i pracować z profesjonalistami!
Dlatego właśnie na swoich fotografów ślubnych wybraliśmy WhiteSmoke Studio. Na Dorotę i Michała nie trafiliśmy z przypadku… liczne rekomendacje, wykonane przez Nich zdjęcia, które mieliśmy okazje oglądać sprawiły, że poczuliśmy to coś… energię i zapał, które oboje mają. Pierwsze Nasza myśl – „majstersztyk”! W ich pracy dostrzeżecie tak jak i My, ogromną radość, zamiłowanie do tego co robią i fantastyczne emocje na zdjęciach, które niełatwo zapisać na zawsze w pamięci.
Dwoje energicznych ludzi, otwartych na wszelkie sugestie ale także służących profesjonalną radą, co jest niezwykle przydatne w tak zakręconym dla Was dniu. Tego dnia czas przeleci Wam przez palce, dlatego też upewnijcie się, że spoglądając potem na wasze ślubne zdjęcia, wrócicie pamięcią do każdej z tamtych chwil. Zdjęcia Doroty i Michała są Naszych 100% odzwierciedleniem! Spontaniczne, zaskakujące, nietuzinkowe, dlatego też z dumą chętnie prezentujemy je znajomym i rodzinie. Dziękujemy z całego serca WhiteSmoke Studio za pełen profesjonalizm w Dzień Ślubu i za to, że spotkaliśmy na swojej drodze dwoje fantastycznymi ludzi. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz skorzystamy z Waszych usług! Gorące rekomendacje
Ola & Michał Żyro

michal zyro slubmichal zyro weddingwinter weddingwarsaw weddingendorfina weddingzimowy slubnahlepszy fotograf slubny warszawaendorfina weddingslub w endorfinieslub w endorfinie

Przygotowania i przyjęcie: Restauracja Endorfina Foksal
Ceremonia: Kościół ss. Wizytek
Wedding Planners: Ewa i Zuzanna/Kraina Ślubów Wedding Planners
Make-up: Kinga/Kolorowe Kredki
Suknia ślubna – Viola Piekut
Kwiaty i dekoracje: Gosia/G-Fiore
Muzyka: Bala Band
Video: MP Studios

Privacy Preference Center