ŚLUB W CZASACH PANDEMII

Ostatnie miesiące były trudne nie tylko dla nas – branży ślubnej, ale przede wszystkim był to trudny i stresujący czas dla Was, drogie Pary Młode.

Niepewność, strach i frustracja oraz nierzadko straty finansowe, na jakie możecie być narażeni przez wprowadzane lub zmieniane w ostatniej chwili obostrzenia związane z COVID-19, to nasza nowa codzienność.

slub na zamku w krasiczynie

Czy to wszystko oznacza, że mamy się poddać i załamać ręce czekając na lepsze czasy?

NIE!!!

Nie pozwólcie, by obecna sytuacja odbierała Wam marzenia i psuła tak długo planowany ślub. Nie wiemy, jak długo potrwa obecna sytuacja i choć nie można, a nawet nie powinno się planować dużej imprezy, nie oznacza to, by całkowicie z niej rezygnować. Nikt z cała pewnością nie jest w stanie określić dnia, kiedy życie powróci do stanu sprzed pandemii.

Co możemy zrobić? Zaadaptować się do sytuacji.

  • Droga Panno Młoda, jesteś zła na rząd za to, że zmarnował tyle czasu, stawiając Was i nas teraz pod ścianą?
  • Nie wiesz, czego możesz spodziewać się za miesiąc, za dwa, wiosną?
  • Jesteś zniechęcona i zmęczona planowaniem ślubu w ciągle zmieniającej się rzeczywistości?
  • Nie wiesz od czego zacząć, jak planować ślub podczas COVID-19?
  • Mimo wszystkiego, co się dzieje, jesteś zdeterminowana by planować ślub i przeżyć go jak tylko można najlepiej?

 

Sesja portretowa w lesie

Nie jesteś sama! Od miesięcy rozmawiamy z naszymi klientami tylko o tym. Większość z nich wielokrotnie przekładała swoje plany, balansując pomiędzy wolnymi terminami podwykonawców. Skala ślubu ciągle się zmieniała i wielu naszych klientów było naprawdę na granicy wytrzymałości.

Uspokajamy, pomagamy planować, dajemy alternatywne rozwiązania. Nas ten kryzys również dotknął i doskonale wiemy, przez co przechodzicie.

Postanowiliśmy to uporządkować i przygotować dla Was cykl artykułów i webinarów, które pomogą Wam zaplanować swój ślub.

BO ŚLUB JEST TYLKO RAZ W ŻYCIU!

Zaprosiliśmy do współpracy prawdziwe ekspertki w zakresie planowania ślubu. I to nie byle kogo – Kasia i Kinga z Raz w Życiu od 15 lat pomagają Parom spełnić ślubne marzenia. Jedne z najcudowniejszych ślubów w jakich braliśmy udział, powstało dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi. Sami zobaczcie reportaż ze ślubu ISABELLE & JIBRILa czy DOMINIKi & BEHZADa, GABI i JAMESA czy GOSI I IVANA.

Ich doświadczenie nie raz i nie dwa ratowało z pozoru przegraną sytuację. W imieniu Par potrafiły stoczyć niejedną batalię po to, by wszystko zagrało, jak należy i żeby ten dzień pozostał niezapomnianym przeżyciem.

Raz W Zyciu

ZAPLANUJ SUPER ŚLUB W 2021!

Udostępnij proszę ten post – niech skorzysta jak najwięcej planujących ślub Par.

Pierwszy artykuł już za chwilę!