FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Kameralny ślub w Warszawie | Monika i Paweł

Kameralne śluby zawierają w sobie całą esencję tego, czym ślub powinien być

Kameralny ślub w Warszawie zawiera w sobie całą esencję tego, czym ślub powinien być. Wyjątkowym dniem dla dwojga zakochanych. I właśnie to sprawia, że te najmniejsze śluby mają w sobie bardzo często najwięcej magii. Dla...


Kameralny ślub w Warszawie zawiera w sobie całą esencję tego, czym ślub powinien być.

Wyjątkowym dniem dla dwojga zakochanych. I właśnie to sprawia, że te najmniejsze śluby mają w sobie bardzo często najwięcej magii.

Dla urodzonego reportera taki ślub to wyzwanie. Trzeba zupełnie inaczej planować kadry, opowiadać za pomocą innych środków wyrazu. Inny zestaw ogniskowych, planów i kadrów.

Jednak to co odróżnia nas od wielu ślubnych fotografów to, że śmiało możemy o sobie powiedzieć.

NIE JESTEM TYLKO FOTOGRAFEM ŚLUBNYM

Nasze doświadczenie to dziesiątki jak nie setki sesji komercyjnych, projekty oparte o multimedia i film i reportaże oparte czasem o jednego bohatera. Kochamy światło i wizualne zabawy. Mikro wedding to dla nas fajne wyzwanie i możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Mamy wtedy więcej czasu, więcej możliwości a para zawsze jest o wiele mniej zestresowana!

To był jeden z naszych pierwszych mikro ślubów w Warszawie. Wcześniej robiliśmy takie głównie we Włoszech, Hiszpanii czy w Krakowie i to grubo przed 2020 .Wiele osób kojarzy nas wyłącznie z dużymi, miejskimi lub zagranicznymi ślubami. Tymczasem robimy całe mnóstwo małych, kameralnych ceremonii jak ta Moniki i Pawła. Dodatkowym smaczkiem jest to, że był to ciemny, pochmurny październik. Uwierzcie lub nie, ale takie imprezy kochamy równie mocno jak włoskie słoneczne party! 

KAMERALNY ŚLUB W WARSZAWIE

Kameralny ślub w Warszawie
Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *