Portret

Sesja wizerunkowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych

Sesja zdjęciowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych, pionierów w dziedzinie gier i symulacji biznesowych. Celem było podkreślenie innowacyjności firmy i zaprezentowanie jej misji w świeżym, profesjonalnym świetle. Zdjęcia stały się wizytówką Pracowni na ich oficjalnej stronie.

Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych

Pracownia Gier Szkoleniowych to nie tylko firma, ale przede wszystkim idea, która łączy świat nauki z rzeczywistością biznesową. Od 2004 roku (czyli rok dłużej niż istnieje nasza firma) z niewzruszoną pasją i profesjonalizmem, wprowadzają innowacyjność do szkoleń i zarządzania poprzez autorskie gry i symulacje biznesowe. Jako pierwsi w Polsce otworzyli drzwi do świata, gdzie nauka przeplata się z praktyką, a rozwój i edukacja zdobywają zupełnie nowy wymiar. Dzięki temu, co robią, firmy i organizacje mają możliwość pokonywania wyzwań zarządczych w sposób kreatywny, skuteczny, a przede wszystkim – fascynujący.

W świecie pełnym rutyny i schematów, Pracownia Gier Szkoleniowych to prawdziwa bryza świeżości i innowacji.

pracowniagier1

Sesja wizerunkowa – pokaż swój wizerunek w sieci, zrób profesjonalną sesję zdjęciową

Nie ma lepszego sposobu na ukazanie innowacyjności firmy niż poprzez profesjonalne zdjęcia, które odzwierciedlają jej ducha i energię. Dla Pracowni Gier Szkoleniowych, której działalność koncentruje się na połączeniu nauki z biznesem, była to okazja, aby podkreślić swoją wyjątkowość.

Zespół w pełnej krasie

Podczas sesji zdjęciowej mieliśmy przyjemność pracować z całym zespołem Pracowni. Specjaliści z różnych dziedzin, od trenerów z doświadczeniem biznesowym po ekspertów finansów i marketingu, stanęli przed naszym obiektywem, ukazując swoje indywidualne osobowości i jednocześnie silne więzi koleżeństwa.

pracowniagier3
Sesja wizerunkowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych 1
Sesja wizerunkowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych 2

Miejsce pełne inspiracji

Wybór odpowiedniego miejsca do sesji to klucz do sukcesu. Dzięki temu mogliśmy uchwycić esencję tego, czym jest Pracownia Gier Szkoleniowych – miejscem pełnym inspiracji, innowacji i nieustannej chęci do nauki.

Nowy wizerunek na stronie

Celem tej sesji była kreacja nowego wizerunku dla strony Pracowni Gier Szkoleniowych. Chcieliśmy, aby odwiedzający stronę od razu wyczuwali pasję, z jaką działają w Pracowni. Zdjęcia te mają na celu nie tylko przedstawienie zespołu, ale także ukazanie, jak profesjonalizm i pasja mogą iść w parze w świecie biznesu.

Jak pozytywny wizerunek biznesowy wpływa na działalność firmy?

Podsumowując, sesja wizerunkowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych była nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale także okazją do ukazania prawdziwej siły i charakteru tej niezwykłej firmy.

Sesja wizerunkowa dla Pracowni Gier Szkoleniowych 3
pracowniagier4

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli pragniesz podkreślić unikatowość i profesjonalizm Twojej firmy zapraszamy do nas. Przeprowadzimy dla Ciebie biznesową sesję wizerunkową, która stanie się wizytówką Twojego przedsiębiorstwa. Nie czekaj, zadbaj o swój wizerunek z nami!

Sesja wizerunkowa
Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *