KASZUBA & WARDA

Team idealny. Od 2005!

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

Momenty zachwytu, szczęścia, bliskości są dla postronnego obserwatora trudne. Nie chodzi tylko o dostrzeżenie intymności, ale dostrzeżenie ich w ogóle. Szczególnie że trwają zazwyczaj krótko i wynikają z tych nieokreślonych spojrzeń, dotyków, uśmiechów rozpoznawalnych wyłącznie przez zaangażowane w nie osoby. Jeszcze trudniejsze jest uchwycenie tych ledwo uchwytnych chwil, których nie chcemy zapomnieć.?

Jeśli poszukiwaliście na to sposobu, nie musicie więcej szukać. Dorota Kaszuba i Michał Warda – zespół marzeń w pracy i w życiu, przez co rozumiemy się bez słów, potrafiąc zatrzymać w czasie momenty, które każde spotkanie, wydarzenie, uczucie czynią wyjątkowym.

Co czyni naszą pracę wyjątkową?

    1. Najczęściej pracujemy wspólnie, dzięki czemu mamy szerszą perspektywę i ocenę sytuacji, łatwiej nam uchwycić najlepsze momenty nawet podczas wydarzeń, w których wiele wartych uwagi sytuacji dzieje się równocześnie. Reportaż jest przez to znacznie ciekawszy.
    2. Zdobyliśmy doświadczenie jako fotografowie prasowi, co szczególnie nas uwrażliwiło na dwie cechy rzeczywistości: najlepsze momenty są zawsze niepowtarzalne i muszą być uchwycone w danej chwili oraz że nie ma momentów bez znaczenia – wszystko zależy od tego, jak zostaną zinterpretowane przez fotografa. Z takiej postawy wypływa nasze podejście do pracy: zdecydowane, nie poddające się presji, zaangażowane, które z każdej sytuacji, nawet pozornie pozbawionej dynamiki, potrafi wydobyć emocje i akcję.
    3. Nasze zdjęcia zrobione bardzo często w całkiem zwyczajnych miejscach zdobyły kilkadziesiąt nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach organizowanych przez stowarzyszenie ISPWP i WPJA.  Konkurowaliśmy z setkami najlepszych fotografów ślubnych na świecie a mimo to, dwa razy z rzędu włoski luksusowy magazyn ślubny wybrał WhiteSmoke Studio jednym z najlepszych na świecie: JUST MARRIED 2009 and JUST MARRIED 2010 

 

Efektem nasze współpracy będzie wyjątkowa opowieść o Waszych najszczęśliwszych chwilach.

W fotografii ślubnej odnaleźliśmy istotę naszej pracy, która pozwala uchwycić nie tylko pojedyncze sytuacje i emocje, ale też daje pretekst do snucia opowieści w szerszym, np. społecznym, kontekście i o artystycznym zabarwieniu.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie można obejrzeć nasze reportaże i nagradzane na całym świecie fotografie.

Śluby, choć wyjątkowe, nie wyczerpują katalogu szczęśliwych momentów w życiu. Radość odnajduje nas także w codzienności. I uchwycenie takich chwil również daje nam wiele satysfakcji, którą potrafimy dzielić się z Wami, jeśli zapraszacie nas do swojego życia. Znaczną część naszej pracy zajmują także sesje i portrety rodzinne.

Bylibyśmy szczęśliwi, mogąc gościć choć przez moment w Waszym życiu zarówno w chwilach wyjątkowych, jak podczas ślubu, ale też tych zwyczajnych, które przecież na co dzień tworzą naszą historię. Chcielibyśmy uchwycić jej fragment i choć na krótko wprowadzić Was w zadziwienie, gdy będziecie oglądać zdjęcia, które pokażą, jak wspaniale dzielicie się sobą.

Jeżeli jesteście zainteresowani fotografią industrialną, wizerunkową, portretem czy sesję biznesową zapraszamy do obejrzenia naszego portfolia na wardakaszuba.com