Obiektyw GF 55mm f 1.7 WR do GFX

obiektyw
GF 55mm f 1.7 WR to jasny obiektyw do średniego formatu Fujifilm GFX, który z chwilą wprowadzenia stał się klasykiem! Sprawdź dlaczego!

Festiwal Fotoforma 2023

Festiwal Fotoforma 2023 - Michał Warda
Festiwal Fotoforma 2023 zgromadził entuzjastów fotografii z Polski. Michał Warda dał dwa wykłady, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Oto nasze wrażenia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Canon C300 mark III: Czy warto?

Canon C300 mark III
Recenzja kamery Canon C300 mark III. Czy to idealne narzędzie do filmów korporacyjnych i dokumentalnych? Dowiedz się, jakie funkcje oferuje i jak sprawuje się w praktyce. Odwiedź nasz kanał YouTube dla pełnej recenzji i podziel się swoimi opiniami.

ŚwiatłoSiła 2023

ŚwiatłoSiła 2023
Michał Warda, nasz ekspert w dziedzinie fotografii, po raz kolejny był prelegentem na festiwalu "ŚwiatłoSiła 2023" w Gdańsku. Jako ambasador Nanlite/Focus Nordic, przekazał cenne wskazówki o łączeniu koloru, światła i emocji.

Fujifilm GFX100 II – premiera

Fujifilm GFX100 II
Poznaj nowy Fujifilm GFX100 II - nową pozycję w średnioformatowych aparatach. Odkryj funkcje, które mogą rewolucjonizować Twoją fotografię.

Recenzja Dehancer

recenzja Dehancer
Omówienie wtyczki Dehancer do DaVinci Resolve w kontekście kolorystyki i workflow. Dowiedz się, jakie są jej mocne i słabe strony, oraz jak może wpłynąć na Twój proces postprodukcji.

Warsztaty fotograficzne Magnum

Warsztaty Fotograficzne Magnum
Warsztaty Fotograficzne Agencji Magnum prowadzone przez mojego ulubieńca Jacoba Aue Sobola i Davida Allana Harveya w Bangkoku.