Jakie lampy wybrać do fotografii i filmowania?

Jakie lampy wybrać do fotografii i filmowania? Przed pandemią zaczęliśmy szukać świateł, które będziemy mogli wykorzystać zarówno przy filmie jak i przy portrecie. Na rynku zaczęły się pojawiać nieco lepszej jakości LED-y. W oko wpadły nam zwłaszcza panele Ledgo LG-G260 MagicHue. Zaczęliśmy szukać informacji o firmie i okazało się, że poza tym, że pracuje na nim jednym z naszych ulubionych "indie" filmmakers - Nik Pilecki - to w Polsce pojawiły się nieco tańsze wersje świateł Ledgo kierowane do innej grupy odbiorców - światła NANLITE.
Recenzja Fuji XS-10

Recenzja Fujifilm XS-10

Recenzja Fujifilm XS-10 Pierwszy raz piszemy recenzję po recenzji. Po wczorajszym artykule na wardakaszuba.com – do poczytania TUTAJ, posypały się pytania, na które postanowiliśmy odpowiedzieć z perspektywy fotografa ślubnego. Krótko…

Nasze małe święto fotografii: zlot uczestników warsztatów WhiteSmoke Studio 2019

Ciepłe, marcowe słońce sprawiło, że ostatnia niedziela była idealnym dniem na leniwy rodzinny piknik poza miastem i odpoczynek po ostatnich gorących dniach. 3 dniowe warsztaty, zlot i nocne odrabianie mailowych zaległości sprawiły, że w ten weekend myśleliśmy wyłącznie o odpoczynku, spacerach i zabawach z psami. Okazało się, że na ten sam pomysł wpadło pół Warszawy i większość dróg prowadzących do miasta była pod wieczór kompletnie zakorkowana.