FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Nagrody w międzynarodowym konkursie fotografii ślubnej, Fearless Awards, Collection 38

Fantastyczna wiadomość! Dorota została nagrodzona w ostatniem konkursie Fearless Awards! Z 8340 zdjęć wysłanych przez ponad 500-set fotografów z całego światazo zostało nagrodzonych tylko 90 zdjęć. WOW! Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. Ogromne podziękowania dla Huy...

Fantastyczna wiadomość!

Dorota została nagrodzona w ostatniem konkursie Fearless Awards! Z 8340 zdjęć wysłanych przez ponad 500-set fotografów z całego światazo zostało nagrodzonych tylko 90 zdjęć. WOW!

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. Ogromne podziękowania dla Huy Nguyen, Susana Barbera (Hiszpania), Joshua D’hondt (Belgia), and Christelle Rall za ogrom włożonej pracy. Dorota miała okazję być 2 razy jurorem w konkursach Fearless Awards, wiemy więc jak ciężką i odpowiedzialną pracę mają ci, którzy są kuratorami. Trzeba przejrzeć tysiące zdjęć, żeby wyłonić perełki.

Poniżej nagrodzone zdjęcie:
Fearless Awards

A to zdjęcie zostało nagrodzone w jednym z poprzednich konkursów.
Fearless Awards

Michał również zdobył wyróżnienie;)fearless awards

Fearless Photographers to międzynarodowa organizacja zrzeszająca tysiące fotografow ślubnych. W 2015 roku na konferencji w Bukareszcie w Rumunii mieliśmy niesamowitą przyjemność występować na scenie razem z fantastycznymi fotografami z całego świata jak Ben i Erin Chrisman, Todd Laffler, Anna Kuperberg, Candice Cusic, Sergio, Carlo Carletti i Huy Nguyen.

Fearless to bardziej wielka fotograficzna rodzina niż kolejne stowarzyszenie. Spotykamy się regularnie na konferencjach, wspieramy i wymieniamy doświadczeniami.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Fearless – KLIKNIJ TU żeby przeczytać kilka słów o naszych wrażeniach po konferencji w Rumunii.

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *