Portret

Zdjęcie na Linkedin

Zdjęcie na Linkedin. Dwie nasze koleżanki niemal w tym samym czasie zostały dotknięte tragedią. Zrobimy Ci zdjęcie z w zamian za drobną wpłatę.

Portret za Pomoc, zdjęcie na Linkedin 

Walczymy z poniedziałkową chandrą. Pomagamy. Czytamy tu i ówdzie jak źle teraz mamy. Zgoda. Jest niewesoło. Ale to jest przejściowa sytuacja, będzie dobrze.

Pomyślmy o tych, którzy nigdy nie mieli stałej pracy, nigdy nie wyjechali, nie stać ich na wakacje, nie cieszą się dobrym zdrowiem.

A co z tymi, którzy w ostatnim czasie ulegli wypadkowi, zachorowali, nie mogą kontynuować leczenia? Zobacz gdzie Ty jesteś teraz. Od razu lepiej, prawda?

Chcemy pomóc naszym dobrym znajomym. Dwie nasze koleżanki niemal w tym samym czasie zostały dotknięte tragedią, ich mężowie potrzebują pomocy.

Zdjęcie na Linkedin

1. POMAGAMY! PORTRET ZA POMOC DLA PIOTRA

Piotr, mąż Ewy dostał udaru i potrzebuje natychmiastowej specjalistycznej poudarowej rehabilitacji neurologicznej oraz równolegle kardiologicznej – okazało się, że ma zapalenie wsierdzia i skorodowaną zastawkę serca. Ewa jest dyplomowanym protetykiem słuchu i zawsze pomaga innym. Jest dzielna, bardzo odważna, myśli przede wszystkim o innych a nie o sobie. Dzięki niej nasz tato odzyskał słuch, wielu innym również pomogła, dzięki niej codziennie potrzebujący zyskują nową jakość życia. Ten opis nie odzwierciedla tego co Ewa robi dla ludzi. Pomóżmy jej zebrać pieniądze na rehabilitację męża.

Szczegóły zbiórki:

CHCE POMÓC PIOTROWI – KLIKNKIJ TUTAJ

2. POMAGAMY! PORTRET ZA POMOC DLA JACKA

Jacek, mąż Kingi naszej koleżanki z branży, uległ wypadkowi samochodowemu. Ma uszkodzony kręgosłup, potrzebna jest pomoc. Kinga jest koordynatorką ślubną z sercem na dłoni a do tego dziś ma urodziny!
Pomóżmy jej zebrać pieniądze na rehabilitację męża.

Szczegóły zbiórki:

CHCE POMÓC JACKOWI – KLIKNKIJ TUTAJ

JAK TO DZIAŁA: Wy robicie wpłatę wybrany cel z powyższych linków a my robimy Wam portret w naszym studiu w Warszawie.
Nasze studio jest regularnie dezynfekowane i bezpieczne.
Zrobienie portretu zajmie nam do 30 minut.

Portret za Pomoc, zdjęcie na Linkedin

DZIAŁANIA PO KOLEI:

  • Wy wpłacacie 200 PLN lub więcej (bo przecież nie ma górnej granicy) na wybrane konto (lub oba – liczy się kwota całościowa)
  • Na maila info@whitesmokestudio.com wysyłacie potwierdzenie przelewu z tytułem “POMAGAMY! PORTRET ZA POMOC”  i preferowany termin sesji oraz numer telefonu do siebie
  • Macie czas do 19.06.2020 na zrobienie zdjęcia

CO DOSTAJECIE: link do Waszego pięknego portretu w wersji cyfrowej – będziecie mogli zapisać je na dysku
CO ZYSKUJECIE: satysfakcję z pomocy potrzebujący
CO MOŻECIE ZROBIĆ ZE ZDJĘCIEM: zdjęcie możecie wykorzystać na swojej stronie, wydrukować, wrzucić na social media czy wykorzystać w CV – pełna dowolność. Prosimy tylko by oznaczyć autora jeżeli wykorzystasz je w sieci.

CZEGO NASZA PROPOZYCJA NIE ZAWIERA:

  • makeup/fryzjer/stylista
  • wydruków – co nie znaczy, że nie możemy Wam tego zaproponować podczas spotkania

JAKIE  PORTRETY ZA POMOC MOŻEMY WAM ZROBIĆ:

CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA DO 19 CZERWCA 2020!  

Liczy się każda pomoc. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wpłatę 200 PLN wpłaćcie proszę chociaż złotówkę i pomóżcie bezinteresownie.
Każda kwota jest ważna.

Zdjęcie na Linkedin

Portret za pomoc! Bo warto pomagać.

Udostępnij proszę – niech jak najwięcej osób się dowie o tej akcji.

***** ***

Recenzje i tematy fotograficzne i około-fotograficznych znajdziesz w dziale dla fotografów oraz oczywiście na naszym kanale na YT, zapraszamy!

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *