Portret

Sesja w prezencie, portret Magdy

Podaruj wyjątkowy prezent w postaci sesji zdjęciowej. Zaskocz bliską osobę niezapomnianą niespodzianką. Sesja w prezencie – magia kreacji i trwałe wspomnienia.

Sesja w prezencie – niezapomniana niespodzianka

Jaki prezent można podarować ukochanej osobie na urodziny? Perfumy, książkę, biżuterię? Te klasyki są zawsze na miejscu, ale co powiesz na coś wyjątkowego, coś, co zostanie w pamięci na zawsze? Magdy dostała taką właśnie niespodziankę.

Portret Magdy – zwykła dziewczyna przed obiektywem

Magda nie jest modelką. Nie miała doświadczenia w pozowaniu przed obiektywem, nie uczestniczyła w sesjach zdjęciowych. Jednak Igor, jej chłopak, postanowił dać jej coś niezwykłego na jej urodziny – sesję fotograficzną. Tak powstały te portrety – gdybyśmy nie wiedzieli, że Magda nigdy wcześniej nie pozowała – nie uwierzylibyśmy.

Przyznamy się bez bicia – gdyby nie kontekst, moglibyśmy przypuszczać, że Magda robi to od lat. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w sesję były zdumiewające. Pomimo trudnych warunków – potwornie zimnej aury, jakiej można by się spodziewać raczej w listopadzie niż w maju – Magda nie dała za wygraną. Gdzie niejedna zawodowa modelka mogłaby zrezygnować, ona pokazała siłę i determinację.

Kreowanie wizerunku – frajda nie tylko dla modelki

Sesja zdjęciowa to nie tylko praca modelki i fotografa. To cały zespół ludzi, którzy dbają o to, aby wszystko wyglądało idealnie. W tym dniu z nami była Magda Atkins – wizażystka, Konrad Kłos – fryzjer, Marek – asystent oraz Ala – stylistka. Busem (w którym zorganizowana była garderoba) jeździliśmy po Warszawie przemieszczając się z miejsca na miejsce.

I to jest magia takich sesji. Chwila, w której osoba, która na co dzień nie ma styczności z branżą mody, może poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Może doświadczyć, jak to jest być w centrum uwagi, mieć do dyspozycji profesjonalistów, którzy dbają o jej wygląd i wizerunek. To wspaniała frajda, nie tylko dla osoby obdarowanej, tej dającej prezent, ale także dla całej ekipy.

Sesja w prezencie – nie tylko zdjęcia

Sesja fotograficzna w prezencie to coś więcej niż tylko piękne zdjęcia do albumu. To doświadczenie, które zostaje w sercu na zawsze. To okazja, by zobaczyć siebie w nowym świetle, poczuć się pewniej, piękniej. To także frajda dla ekipy, która tworzy tę sesję. Wspólna praca, śmiech, tworzenie – to jest prawdziwa magia fotografii.

Jeśli więc zastanawiasz się nad nietypowym prezentem dla kogoś bliskiego, pomyśl o sesji zdjęciowej. To prezent, który nigdy nie przemija. Napisz do nas i ustal termin!

Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Sesja w prezencie
Share your love

23 Comments

  1. podoba mi się pewna szorstkość tej sesji, jej charakter, brak ‘lakierowania’ [nazwa zobowiązuje – prawdziwe smoki są szorstkie, a nie wyniuniane jak pudelki ;)]

  2. Ale wypas :) Kadrowo, kolorystycznie, smokowicie. A z Magdy zrobiliście modelkę, a na pewno w takim świetle ją pokazaliście. Super robota :)

  3. Bardzo wpadło mi w oko ostatnie i przedostatnie foto – szczególnie ostatnie, ponieważ ma taki melancholijny paryski klimat.

  4. ta inspiracja mnie zastanowiła….i tak coś wygląda mi to na sesję z pewną byłą miss świata..dla pewnej firmy od błyskotek..czy się mylę? pozdrawiam..często tu bywam aż przełamałem się i napisałem :)

  5. widzę, że ta specyficzna obróbka jaką ostatnio serwujecie może mi się jednak podobać:)

  6. jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Przecudownie i aż inaczej określić się nie da :))

    ehhh chciałabym też taki prezent “dostać”… ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *