warsztaty

Nikon Polska i WhiteSmoke Studio zapraszają na Warsztaty Fotografii Ślubnej i Portretu w Akademii Nikona!

Nikon Polska i WhiteSmoke Studio zapraszają na Warsztaty Fotografii Ślubnej i Portretu w Akademii Nikona! Po ostatnich warsztatach dostaliśmy wiele maili z pytaniami – kiedy kolejne edycje ;-) Odpowiadamy więc – już wkrótce ;-) Miło...

Nikon Polska i WhiteSmoke Studio zapraszają na Warsztaty Fotografii Ślubnej i Portretu w Akademii Nikona!

Po ostatnich warsztatach dostaliśmy wiele maili z pytaniami – kiedy kolejne edycje ;-) Odpowiadamy więc – już wkrótce ;-) Miło nam poinformować, że WhiteSmoke Worskshops zdobyło uznanie w oczach przedstawicieli Akademii Nikona, których gościliśmy podczas edycji czerwcowej, wynikiem czego są trzy nowe, autorskie warsztaty WhiteSmoke organizowane wraz z Akademią!

Podstawy fotografii ślubnej – dla entuzjastów fotografii chcących poszerzyć horyzonty i poznać fotografię ślubną od podstaw.
Warsztaty reportażu ślubnego – dla zawodowców.
Warsztaty fotografii portretowej – dla wszystkich!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dzień otwarty w najbliższy czwartek – 22 lipca. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące warsztatów. Poniżej oficjalne info:

Akademia Nikona zaprasza na Dzień Otwarty poświęcony fotografii ślubnej 22 lipca w warszawskim Studio Bank (ul. Daniłowiczowska 18B). Dzień Otwarty jest zapowiedzią jesiennego rozszerzenia oferty Akademii Nikona. Znajdą się w niej m.in. warsztaty fotografii ślubnej dla początkujących oraz reportażu ślubnego dla zaawansowanych, przygotowane we współpracy z nowymi wykładowcami – Dorotą Kaszubą i Michałem Wardą z WhiteSmoke Studio. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania związane z programem warsztatów. Ponadto wszyscy początkujący i doświadczeni fotografowie będą mogli zapoznać się z profesjonalnym sprzętem marki Nikon.
Nikon Polska i WhiteSmoke Studio zapraszają na Warsztaty Fotografii Ślubnej i Portretu w Akademii Nikona! 1
Podczas Dnia Otwartego, w środę 22 lipca 2010 r., nowi wykładowcy Akademii Nikona przybliżą uczestnikom tematykę fotografii ślubnej oraz reportażu ślubnego, która szeroko zostanie zaprezentowana podczas jesiennych warsztatów. W nieformalnej atmosferze będzie można porozmawiać o wyzwaniach, z jakimi spotykają się fotografowie utrwalający ten „jeden dzień w życiu”, a także poddać testom możliwości profesjonalnego sprzętu Nikona wykorzystywanego podczas ślubnych sesji, np. obiektywów z serii PC-E Nikkor.

Warsztaty reportażu ślubnego i portretu to odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku na dobrą, nowoczesną fotografię ślubną. Na naszych oczach ta niegdyś niedoceniana dziedzina fotografii zmienia się w jedną z najbardziej wymagających i trudnych specjalizacji. Współczesny fotograf ślubny łączy w sobie cechy dobrego reportera, portrecisty, grafika z umiejętnościami sprzedaży, marketingu i PR-u. Podczas warsztatów praktycy będą dzielić się wiedzą ze wszystkich tych dziedzin – mówi Michał Warda z WhiteSmoke Studio.

Nikon Polska i WhiteSmoke Studio zapraszają na Warsztaty Fotografii Ślubnej i Portretu w Akademii Nikona! 2

Pierwszy z planowanych na jesień warsztatów – „Fotografia ślubna” – będzie łączył wiedzę z zakresu reportażu i portretu z umiejętnością prowadzenia biznesu. Został on włączony do oferty z myślą o entuzjastach fotografii, chcących poszerzyć horyzonty i poznać fotografię ślubną od podstaw.
Na drugie warsztaty – „Reportaż ślubny” – w całości poświęcone trudnej sztuce reportażu ślubnego zapraszamy fotografów, którzy mają doświadczenie w fotografii ślubnej lub prasowej. Warsztaty pomogą rozszerzyć umiejętności związane z realizacją, edycją i postprodukcją materiału składającego się na dobry reportaż ślubny. Dzień Otwarty Akademii Nikona z fotografii ślubnej odbędzie się 22 lipca 2010r., w warszawskim Studio Bank przy ul.Daniłowiczowskiej 18B w godzinach 13 – 19. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Nikon Polska i WhiteSmoke Studio zapraszają na Warsztaty Fotografii Ślubnej i Portretu w Akademii Nikona! 3
Więcej informacji dostępne jest na stronach Akademii Nikona.

Prowadzący:
Dorota Kaszuba i Michał Warda – od 5 lat tworzą team WhiteSmoke Studio. Sercem związani z reportażem, który z powodzeniem przenoszą na grunt fotografii ślubnej. Miłośnicy fotografii ulicznej i podróży – wolny czas najchętniej spędzają na eksploracji największych światowych aglomeracji z aparatem w dłoni. Doświadczenie w fotografii portretowej zdobywali pracując dla prasy i agencji reklamowych. Publikowali między innymi w: Rzeczpospolita, Zwierciadło, Wprost, Sens, Gala, Viva, Joy!, Samo Zdrowie i wielu innych. Włoski Magazyn JM: JUST MARRIED dwa lata z rzędu uznał ich za jednych z najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Laureaci licznych konkursów organizowanych przez WPJA i ISPWP.
Akademia Nikona
Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, skierowany do amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także do profesjonalistów chcących poznać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Akademia Nikona w ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie www.akademianikona.pl.
NIKON Corporation
NIKON działa od ponad 90 lat i należy obecnie do największych i najbardziej liczących się producentów sprzętu optoelektronicznego na świecie. Jest producentem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, obiektywów NIKKOR, skanerów, sprzętu sportowego (m.in. lornetek, dalmierzy i lunet), mikroskopów oraz precyzyjnych urządzeń optycznych zarówno dla przemysłu, jak i użytkowników indywidualnych. NIKON jest światowym liderem w segmencie cyfrowych aparatów fotograficznych, produkując lustrzanki profesjonalne oraz amatorskie, a także aparaty kompaktowe serii COOLPIX. Od ponad 50 lat w lustrzankach jednoobiektywowych firma stosuje mocowanie typu F, dzięki czemu jest jedynym producentem przez tak długi czas stosującym tradycyjne mocowanie obiektywów, których do 2009 r. wyprodukowała już pięćdziesiąt milionów.
W Polsce firmę reprezentuje NIKON Polska Spółka z o.o., która rozpoczęła swoją działalność 3 listopada 2003 r. jako importer produktów fotograficznych. W Warszawie przy ulicy Postępu 14 firma posiada również centrum serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Więcej informacji o firmie NIKON, jej działalności w Polsce i produktach dostępnych na naszym rynku można znaleźć na stronie www.nikon.pl

Share your love

One comment

  1. Witam, miałem przyjemność zajrzeć tego dnia do Studio Bank porozmawiać z Dorotą i Michałem, zobaczyć ich rodzaj spojrzenia na fotografie ślubną. Spotkanie bardzo dobrze zaaranżowane, można było wymienić swoje poglądy i doświadczenia zarówno z nimi jak i innymi odwiedzającymi. Mogę powiedzieć że oboje są prawdziwymi pasjonatami tego co robią, realizują swoje konkretne pomysły najczęściej pełne oryginalności i odbiegające od typowej sielankowej fotografii ślubnej. Warsztaty jesienne zapowiadają się bardzo ciekawie i myślę, że odwiedzający tego dnia Studio Bank dostali niezły wstęp do tego co się będzie działo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *