FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Reportaż ślubny, Kasia i Robert

Reportaż ślubny Sesja narzeczeńska z Kasią i Robertem spowodowała, że z niecierpliwością czekaliśmy na reportaż ślubny. A było na co czekać:) był to jeden z najbardziej gorących i roztańczonych ślubów w naszej karierze. I nic...

Reportaż ślubny, Kasia i Robert 1

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska z Kasią i Robertem spowodowała, że z niecierpliwością czekaliśmy na reportaż ślubny. A było na co czekać:) był to jeden z najbardziej gorących i roztańczonych ślubów w naszej karierze. I nic dziwnego, w końcu Kasia jest fantastyczną tancerką;) Do tego wyglądała tak olśniewająco, że nie mogliśmy się powstrzymać od zrobienia szybkiej sesji;) Kochani, dziękujemy Wam bardzo i życzymy wszystkiego dobrego!!! Wkrótce na blogu sesja ślubna!
O wszystko świetnie zadbała Ania Piwońska z Perfect Day. Pozdrawiamy i zapraszamy do oglądania!

Wedding reportage

After the engagement session with Kasia and Robert we were looking forward to doing their wedding reportage. And it was worth the wait – that was one of the hottest weddings we remember. It was also full of dance – no wonder, isn’t Kasia a fantastic dancer? She was looking marvellous, we couldn’t stop ourselves from doing a quick session for her. Kasia, Robert, thank you very much, all the best to you!
Ania Piwońska from Perfect Day did a great job as always. Enjoy!

Reportaż ślubny, Kasia i Robert 2Reportaż ślubny, Kasia i Robert 3Reportaż ślubny, Kasia i Robert 4Reportaż ślubny, Kasia i Robert 5Reportaż ślubny, Kasia i Robert 6Reportaż ślubny, Kasia i Robert 7Reportaż ślubny, Kasia i Robert 8Reportaż ślubny, Kasia i Robert 9Reportaż ślubny, Kasia i Robert 10Reportaż ślubny, Kasia i Robert 11Reportaż ślubny, Kasia i Robert 12Reportaż ślubny, Kasia i Robert 13Reportaż ślubny, Kasia i Robert 14Reportaż ślubny, Kasia i Robert 15Reportaż ślubny, Kasia i Robert 16Reportaż ślubny, Kasia i Robert 17Reportaż ślubny, Kasia i Robert 18Reportaż ślubny, Kasia i Robert 19Reportaż ślubny, Kasia i Robert 20Reportaż ślubny, Kasia i Robert 21Reportaż ślubny, Kasia i Robert 22Reportaż ślubny, Kasia i Robert 23Reportaż ślubny, Kasia i Robert 24Reportaż ślubny, Kasia i Robert 25Reportaż ślubny, Kasia i Robert 26Reportaż ślubny, Kasia i Robert 27Reportaż ślubny, Kasia i Robert 28Reportaż ślubny, Kasia i Robert 29Reportaż ślubny, Kasia i Robert 30Reportaż ślubny, Kasia i Robert 31Reportaż ślubny, Kasia i Robert 32Reportaż ślubny, Kasia i Robert 33Reportaż ślubny, Kasia i Robert 34Reportaż ślubny, Kasia i Robert 35Reportaż ślubny, Kasia i Robert 36Reportaż ślubny, Kasia i Robert 37Reportaż ślubny, Kasia i Robert 38Reportaż ślubny, Kasia i Robert 39Reportaż ślubny, Kasia i Robert 40Reportaż ślubny, Kasia i Robert 41Reportaż ślubny, Kasia i Robert 42Reportaż ślubny, Kasia i Robert 43Reportaż ślubny, Kasia i Robert 44Reportaż ślubny, Kasia i Robert 45Reportaż ślubny, Kasia i Robert 46Reportaż ślubny, Kasia i Robert 47Reportaż ślubny, Kasia i Robert 48Reportaż ślubny, Kasia i Robert 49Reportaż ślubny, Kasia i Robert 50Reportaż ślubny, Kasia i Robert 51Reportaż ślubny, Kasia i Robert 52

Share your love

16 Comments

 1. Fabulous! Gorgeous bride – the portraits of her are stunning.

 2. Halo…co tak mało? Tak się nie robi :P!!! Świetne kadry, uchwyconych tyle emocji…znakomicie się ogląda…fotografie bardzo łatwo pozwalają poczuć klimat…tylko mało!!!
  Wiem, że nie powinno się oceniać ludzi na fotografiach ale bardzo mi przykro muszę niestety to zrobić. Panna Młoda jest wyjątkowo urocza, generalnie para młoda niesamowicie sympatyczna :) Portrety świetne!
  Pozdrawiam

 3. kolorystycznie i kadrowo – nietuzinkowo, niebanalnie, pięknie; zdjęcia zapierają dech. portret panny młodej bezcenny.

 4. GENIALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kochani, DZIĘKUJEMY! Nie mogę przestać oglądać! Jesteście cudowni! Bardzo się cieszymy, że byliście razem z nami! Nie mogło być już lepiej! Sciskamy Was i czekamy na WIĘCEJ!!! :-)

 5. oj Smoki Smoki… skąd Wy bierzecie takie pary? ;) Panna Młoda po prostu prześliczna a cały reportaż na wysokim, smoczym poziomie :) Gratki!

 6. Jestem tu pierwszy raz, więc krótko: widzę co najmniej pół ekipy “Tańca z Gwiazdami”, z Panią Otylią J. na czele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *