FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub

Sesja ślubna w plenerze W biegu przed końcem roku udało nam się złapać ostatnie tegoroczne promienie słońca. Było mroźno! Pozdrowienia dla naszych wspaniałych modeli. Crazy wedding session In the mad rush before the end of...

Sesja ślubna w plenerze

W biegu przed końcem roku udało nam się złapać ostatnie tegoroczne promienie słońca. Było mroźno! Pozdrowienia dla naszych wspaniałych modeli.

Crazy wedding session

In the mad rush before the end of the year we managed to capture the last rays of the autumn sun. It was chilly! Greetings for our lovely models. Enjoy!

Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 1Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 2Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 3Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 4Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 5Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 6Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 7Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 8Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 9Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 10Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 11Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 12Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 13Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 14Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 15Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 16Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 17Sesja ślubna w plenerze, Kasia i Jakub 18

Share your love

13 Comments

  1. uśmiałem się, jeszcze raz, ogrzałem się ciepłem koloru, jeszcze raz, znowu się uśmiałem, wrócę tu …jeszcze nie raz:))) bajera!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *