FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sesja z Leica S2, Ewa i Łukasz

Sesja z Leica S2. Ta sesja nie miała prawa się nie udać. Upalna słoneczna niedziela, walizka niesamowitego sprzętu i para, z którą znamy się już dobrze i zrobiliśmy razem niejedną sesję.

Sesja z Leica S2

Sesja z Leica S2

Ta sesja nie miała prawa się nie udać. Upalna słoneczna niedziela, walizka niesamowitego sprzętu i para, z którą znamy się już dobrze. Ich sesję z warsztatów reportażu ślubnego i sam reportaż ślubny możecie zobaczyć tu i tu.

Sesja z Leica S2

Żar lał się z nieba, wilgoć jak w tropikach a oni mimo to wyglądali świetnie;) Kilka słów o sprzęcie, na którym mieliśmy przyjemność pracować. Leica S2, bo o niej tu mowa daje to z czym kojarzy się średni format – niesamowitą tonalność, ostrość i ilość detalu. A to wszystko zamknięte w mały ergonomiczny korpus. Słowo mały jest tu kluczowe;) Więcej o naszych wrażeniach napiszemy przy kolejnej sesji;) Za wypożyczenie dziękujemy Leicastore.

Bride and Groom / Para Młoda: EWA + ŁUKASZ
Wedding gown / Sukienka: Pronovias
Shoes / Buty: Dior

Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2

That session was bound to be a good one. A hot sunny Sunday afternoon, a case full of amazing equipment and a couple we knew very well already. It was boiling hot and humid like in a rainforest, but they looked fantastic nevertheless! A few words about the gear we mentioned above. Leica S2, for that was the camera we worked with that day, is everything you look for in the medium format: the unbelievable tonal harmony, sharpness and detail. All this encapsulated in a small ergonomic body, small being the key word here. We will write more about impressions after the next session. A big thank you to Leicastore!

Podziel się swoją opinią

8 komentarzy

  1. Ja zawsze pięknie. Zdjęcie otwierające i cz/b portret Łukasza – jakby wychodził z kadru – REWELACJA. Sprzęt – hmm, do pozazdroszczenia :) Dorota, Michał – świetna, jakże prosta sesja.

  2. Świetne zdjęcia, z charakterem – tak jak i sama para. Uwielbiam krókie sukienki ślubne, szkoda że tak mało się ich widuje…

  3. Mozna okreslic miejsce jako ”zwyczajne” a wy kolejny raz udowadniacie ze sie da… naturalna fajna sesja.

  4. Sesja można powiedzieć spacerowa,niby proste ujęcia,ale mimo to chce się wracać do oglądania tych zdjęć,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *