FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sesja z Leica S2, Ewa i Łukasz

Sesja z Leica S2. Ta sesja nie miała prawa się nie udać. Upalna słoneczna niedziela, walizka niesamowitego sprzętu i para, z którą znamy się już dobrze i zrobiliśmy razem niejedną sesję.

Sesja z Leica S2

Sesja z Leica S2

Ta sesja nie miała prawa się nie udać. Upalna słoneczna niedziela, walizka niesamowitego sprzętu i para, z którą znamy się już dobrze. Ich sesję z warsztatów reportażu ślubnego i sam reportaż ślubny możecie zobaczyć tu i tu.

Sesja z Leica S2

Żar lał się z nieba, wilgoć jak w tropikach a oni mimo to wyglądali świetnie;) Kilka słów o sprzęcie, na którym mieliśmy przyjemność pracować. Leica S2, bo o niej tu mowa daje to z czym kojarzy się średni format – niesamowitą tonalność, ostrość i ilość detalu. A to wszystko zamknięte w mały ergonomiczny korpus. Słowo mały jest tu kluczowe;) Więcej o naszych wrażeniach napiszemy przy kolejnej sesji;) Za wypożyczenie dziękujemy Leicastore.

Bride and Groom / Para Młoda: EWA + ŁUKASZ
Wedding gown / Sukienka: Pronovias
Shoes / Buty: Dior

Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2
Sesja z Leica S2

That session was bound to be a good one. A hot sunny Sunday afternoon, a case full of amazing equipment and a couple we knew very well already. It was boiling hot and humid like in a rainforest, but they looked fantastic nevertheless! A few words about the gear we mentioned above. Leica S2, for that was the camera we worked with that day, is everything you look for in the medium format: the unbelievable tonal harmony, sharpness and detail. All this encapsulated in a small ergonomic body, small being the key word here. We will write more about impressions after the next session. A big thank you to Leicastore!

Share your love

8 Comments

  1. Ja zawsze pięknie. Zdjęcie otwierające i cz/b portret Łukasza – jakby wychodził z kadru – REWELACJA. Sprzęt – hmm, do pozazdroszczenia :) Dorota, Michał – świetna, jakże prosta sesja.

  2. Świetne zdjęcia, z charakterem – tak jak i sama para. Uwielbiam krókie sukienki ślubne, szkoda że tak mało się ich widuje…

  3. Mozna okreslic miejsce jako ”zwyczajne” a wy kolejny raz udowadniacie ze sie da… naturalna fajna sesja.

  4. Sesja można powiedzieć spacerowa,niby proste ujęcia,ale mimo to chce się wracać do oglądania tych zdjęć,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *