FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide

Polsko-włoski ślub Po sesji narzeczeńskiej Weroniki i Davide w Londynie nie mogliśmy doczekać się ich ślubu w Jarocinie;) Polsko-włosko-londyński miks towarzyski gwarantował fantastyczną imprezę i tak właśnie było! Z żalem wracaliśmy do Warszawy. Kochani –...

Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 1

Polsko-włoski ślub

Po sesji narzeczeńskiej Weroniki i Davide w Londynie nie mogliśmy doczekać się ich ślubu w Jarocinie;) Polsko-włosko-londyński miks towarzyski gwarantował fantastyczną imprezę i tak właśnie było! Z żalem wracaliśmy do Warszawy. Kochani – raz jeszcze ogromne gratulacje i do zobaczenia wkrótce.

Dla wszystkich przyszłych panien młodych szukających inspiracji na naszym blogu kilka słów od Weroniki. Dzięki Kochana!

“Postanowiliśmy pobrać się w Polsce, dlatego zależało nam, żeby zachować polskie tradycje: ślub w kościele, powitanie chlebem i solą, rzucanie kieliszków przy toaście, polskie potrawy i wódka:)
Nie wszystko jednak było tradycyjne. Davide od początku zaznaczył, że chce mnie zobaczyć dopiero w kościele, więc do ołtarza prowadził mnie tata a przed nami szły dzieci brata i znajomych w jednakowych sukienkach Babymotta Milano. Przy ołtarzu mieliśmy też błogosławieństwo rodziców, czym wszyscy goście byli zachwyceni! Mimo że cała msza odprawiona była po polsku, przysięgę złożyliśmy też po włosku.
Patrząc (codziennie) na zdjęcia Doroty i Michała utwierdzamy się w przekonaniu, że wszystko było idealne: długi welon, o którym zawsze marzyłam, przewodni kolor – malinowy, różowe skarpetki panów, kontrowersyjny (dla niektórych:) wybór goździków zamiast róż, stara Warszawa, którą jechaliśmy nie szybciej niż 50km/h, ale przynajmniej mieliśmy czas, żeby ochłonąć po ceremonii…no i oczywiście wybór fotografów! Dorota i Michał dali nam najlepszy prezent ślubny – zdjęcia, które oddają wszystkie emocje. Po naszej narzeczeńskiej sesji wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach fotografów, którzy maja mnóstwo pomysłów, energii i dają z siebie 200%. Po raz kolejny – nie zawiedli nas, i na pewno nie była to nasza ostatnia sesja z WhiteSmoke Studio!”

Bride and Groom / Para Młoda: Weronika + Davide
Location / Miejsce: Wielkopolska, Poland
Ceremony / Ceremonia: Kościół św Marcina, Jarocin
Venue / Przyjęcie weselne: Karczma Stara Stajnia

Bride:
Wedding gown / Suknia: Mariage Italy
Shoes / buty: Max Mara
Brides dresses: Coast

Groom:
Suit / Garnitur: Corneliani
Tie / Krawat – Ted Baker

Polish-Italian wedding

After Weronika and Davide’s engagement session in London we just couldn’t wait for their wedding in Jarocin. A Polish-Italian-London mix guaranteed great fun, and it was a fantastic party indeed! We were sorry to be leaving to head back to Warsaw… Weronika, Davide – congratulations again and see you soon!

Many girls look for inspiration on our blog. Here are a few words from Weronika to inspire all the brides-to-be!:) Thanks Weronika:)

“We decided to get married in Poland, so it was very important for us to follow Polish nuptial traditions: a church wedding, the welcome with bread and salt, Polish food and vodka on the table, throwing the shot glasses away after the toast:)
Not all we did was traditional though. Davide wanted to see me in church already, so I was led to the altar by my father, preceded by my nieces and nephews wearing identical Babymotta Milano gowns. Our parents gave us their blessing at the altar, which our guests found beautiful. Even though the wedding service was conducted in Polish, we made our vows in Italian, too.
We often look at the photos Dorota and Michał took on our wedding day. They leave no doubt that everything was perfect that day; the long veil I had always dreamed of; the theme color (raspberry) visible even on men’s socks; the controversial (for some) choice of carnations instead of roses for the bouquet, the old vintage Warszawa, driving no faster than 50 kmph, which gave us time to cool down after the ceremony; and the choice of photographers of course!
Dorota and Michał gave us the best wedding gift ever; their photos reflect all emotions of that day. After our engagement session we already knew we were in good hands; our photographers had lots of energy, good ideas and they gave us 200% of themselves! The second time round was equally satisfying, so we are sure to enjoy more sessions with WhiteSmoke Studio in the future!”

Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 2Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 3Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 4Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 5Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 6Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 7Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 8Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 9Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 10Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 11Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 12Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 13Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 14Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 15Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 16Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 17Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 18Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 19Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 20Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 21Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 22Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 23Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 24Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 25Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 26Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 27Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 28Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 29Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 30Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 31Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 32Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 33Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 34Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 35Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 36Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 37Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 38Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 39Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 40Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 41Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 42Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 43Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 44Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 45Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 46Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 47Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 48Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 49Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 50Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 51Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 52Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 53Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 54Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 55Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 56Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 57Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 58Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 59Polsko-włoski ślub, Weronika i Davide 60

JOIN US ON FACEBOOK !!!

Share your love

15 Comments

  1. P I Ę K N E!!!Błogosławieństwo przy ołtarzu SUPER….a Warszawa….mamy w Lublinie taką samą :)

  2. Prześwietny reportaż po prostu, na pewno jeden z najlepszych z tego roku. Gratuluję :)

  3. Super materiał.
    Zdjęcia z sali podziwiam tym bardziej, że znam tę salę i wiem, że panują na niej trudne warunki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *