SESJA RODZINNA Z NOWORODKIEM

Jak wiecie bardzo często publikujemy zdjęcia na social media – facebooku i instagramie. Jednym z częstszych komentarzy jaki otrzymujemy jest – dla takich zdjęć warto wziąć jeszcze raz ślub ;) Bardzo nam miło, że nasze zdjęcia są tak pozytywną motywacją! Warto jednak wiedzieć, że jest mnóstwo innych okazji do spotkania oko w oko z naszymi obiektywami! Jedną z nich są różnego rodzaju sesje portretowe czy lifestylowe.

SESJA RODZINNA W PREZENCIE

Sesja rodzinna była prezentem Joanny dla Piotrka na jego 40-ste urodziny. Obydwoje pasjonują się fotografią a z Joanną – autorką bloga My Point of View spotkaliśmy się na naszych warsztatach. To niezwykle motywujące, gdy zatrudniają nas fotografowie ;)

Z Joanną i Piotrem umówiliśmy się na sesję rodzinną w Cafe Plakatówka na warszawskim Wilanowie gdzie udało nam się upolować cudowne światło. Jak tylko najmłodszy uczestnik sesji zaczął dokazywać dokończyliśmy sesję serią portretów w domu.

Od tego wpisu zaczynamy też publikować techniczne szczegóły o które często otrzymujemy pytania w prywatnych wiadomościach.
Sprzęt wykorzystany Podczas tej sesji to mix Leica M9/Fuji XT2 i przystawka Mamiya Leaf z 55-ką. Światło użyte do portretów do przenośny Hensel z modyfikatorem od Elinchrome – Rotalux deep octa 100cm

SESJA RODZINNA
Phase One DF+Aptus 7II

CAFE PLAKATOWKA
LEICA M9
LIFESTYLOWA SESJA RODZINNA
FUJI XT2 + 90MM

SESJA RODZINNA W DOMU
LEICA M9 + NOKTON 35mm f1.2
PORTRET RODZINNY
Rotalux Deep Octa/Hensel
Share your love

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *