FILM

Caffeine Tattoo by Bartosz Panas

Caffeine Tattoo by Bartosz Panas, to nie tylko studio tatuażu, ale społeczność pasjonatów tej sztuki. Ich autorskie tatuaże wyróżniają się perfekcją i indywidualnym stylem.

Caffeine Tattoo by Bartosz Panas

Caffeine Tattoo by Bartosz Panas

Praca nad klipem dla Caffeine Tattoo by Bartosz Panas, studia tatuażu założonego w 2011 roku, to była mega frajda. Caffeine Tattoo to więcej niż miejsce – to społeczność artystów, którzy żyją sztuką tatuażu. Ich zespół nieustannie wzbogaca się o kolejnych wyjątkowych artystów, a liczba zadowolonych klientów noszących autorskie dzieła na swojej skórze, nieustannie rośnie.

To miejsce tworzą ludzie, a Ci wkładają w to co robią serce. W Caffeine Tattoo każdy artysta wyróżnia się indywidualnym stylem i niepowtarzalnym spojrzeniem na ostateczny kształt tatuażu. Dlatego film to tak naprawdę portret ekipy, która tworzy Caffeine Tattoo. Każdego artystę próbowaliśmy oddać w unikalny sposób, by podkreślić indywidualizm, ale nie zatracić ducha zespołu. Sami oceńcie, jak nam to wyszło.

Z ciekawostek technicznych – klip to połączenie starych szkieł sferycznych z anamorfikiem. Pozwoliło nam się to pobawić stylistyką i nadać dynamiki, nie tracąc rytmu oraz nie przyćmiewając montażem głównych bohaterów.

Zajrzyjcie do pracowni Caffeine Tattoo w samym sercu Warszawy. Czeka tam na Was aromatyczna kawa i zapierający dech w piersiach widok na miasto z szóstego piętra kamienicy przy Alejach Jerozolimskich 99.

Więcej ciekawostek technicznych o w tym wpisie dla fotografów, zajrzyjcie koniecznie!

Nasze inne foty dla studia tatuażu możecie zobaczyć choćby we wpisie Juniorink Women 3 w obiektywie Michała Wardy albo w naszym ulubionym zdjęciu z tego samego projektu, z którego zrobiliśmy pocztówkę.

W poście wykorzystaliśmy stille z filmu, nie zdjęcia ;)

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *