FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fantastyczne przyjęcie ślubne w Pałacu Goetza, Dominika i Behzad

Przyjęcie ślubne w Pałacu Goetza. W tym właśnie miejscu powinienem napisać, że Pałac Goetz jest fantastycznym miejscem na eleganckie przyjęcie ślubne, ma cudowne wnętrza a sesja w zasadzie robi się sama. Prawda jest jednak nieco...

Fantastyczne przyjęcie ślubne w Pałacu Goetza, Dominika i Behzad

W tym właśnie miejscu powinienem napisać, że Pałac Goetz jest fantastycznym miejscem na eleganckie przyjęcie ślubne, że ma cudowne wnętrza a sesja ślubna w zasadzie robi się sama. Prawda jest jednak nieco inna. Pałac Goetza to wyłącznie pięknie ozdobione mury. Klimat robią za to ludzie. I to oni zapełniają pustą przestrzeń dając swoje ciepło, emocje i budując atmosferę. Dopier to wszystko sprawia, że każdy ślub może być idealny. I wiecie co? Przez 15 lat naszej kariery niezmiernie byliśmy ciekawi jaka Para trafi się nam na nasze pierwsze wesele w Pałacu Goetza;) I trafiła się najlepsza możliwa!

Przyjęcie ślubne w Pałacu Goetza

Trafiła się Para wręcz fenomenalna. Taka która wie, że zdjęcie się współtworzy. Że fotografia potrzebuje czasu i przestrzeni. Że obdarzenie fotografa zaufanie to niezmiernie ważny element dobrej współpracy. Że komunikacje to klucz do udanego dnia. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że taka właśnie Para wybrała nas na swoich fotografów. Co tu dużo mówić. To był dobry dzień. Dziękujemy.

Poniżej kilka słów jakie otrzymaliśmy od Dominiki i Behzada.

Ten Wasz fotograf to straszny pracuś

Uwielbiam zdjęcia, więc szukając fotografa na ślub dokładnie wiedziałam czego szukam! Po znalezieniu miejsca na ślub natychmiast zabrałam się za poszukiwania. Nie wiem czy pamiętasz, że skontaktowałam się z tobą już w lutym 2018, chociaż ślub miał się odbyć dopiero 3 sierpnia 2019.
A poszukiwania zaczęłam na instagramie i tam też pierwszy raz natknęłam się na wasze prace, które natychmiast wpadły mi „w oko”.
Zajrzałam na waszą stronę internetową i po obejrzeniu jednego reportażu, który zafascynował mnie kolorami i zdjęciami, które niepowtarzalnie przekazywały atmosferę chwili – wiedziałam, że poszukiwania dobiegły końca, że już nikt inny nie wchodzi w grę, że muszę was mieć.
Naprawdę nie macie sobie równych! Wasze prace są przepełnione emocjami i maja takie piękne barwy, że trudno je wymazać z pamięci.
Pokazałam wtedy wasze zdjęcia Besadowi i on widząc moje „ogniki w oczach” wiedział, że decyzja już podjęta ;)

Dziękujemy za ten przepiękny prezent ślubny!!!
Zdjęcia są bez dwóch zdań fantastyczne i zapierają dech w piersiach! Każde z nich jest takie „żywe” i pełne emocji! Oddają w 100% każde wydarzenie, które miało miejsce na naszym ślubie!
Za każdym razem jak je oglądamy wydaje nam się jakbyśmy znów cofnęli się w czasie do 3 sierpnia….

My, nasze rodziny i przyjaciele zastanawiają się jak udało Ci się być wszędzie tam gdzie coś się działo i uchwycić każdy piękny moment na zdjęciu! Radość, miłość, łzy, ze wszystkich zdjęć emanuje tyle emocji!
To jest sztuka!!!

DZIĘKUJEMY!!! VIELEN LIEBEN DANK!!! MERCI!!!

Jedna z moich koleżanka do dziś opowiada zafascynowana: „ten wasz fotograf to straszny pracuś, nie przestawał fotografować, był wszędzie gdzie coś się działo ale równocześnie był niezauważalny, potrafił się tak wmieszać w otoczenie, że stawał się niewidzialny”….. i to również wielka sztuka!

Od siebie dodam ogromne podziękowania dziewczynom z Raz w Życiu – Konsultanci ślubni, za fantastyczną organizację.  Z dziewczynami znamy się od lat i wszystkie imprezy, które organizują są po prostu doskonałe, a praca z nimi to wielka przyjemność. Dzięki Michał z Wilk Media za super współpracę – nie jest codziennością doskonały flow z operatorami. Oraz dzięki Joannie Juzoń, która była tego dnia moim second shooterem.

Share your love

23 Comments

  1. o Wow… Co tu się dzieje, pięknie się to repo ogląda… świetna robota. zazdroszczę

  2. Jak zwykle świetnie poprowadzona narracja. Świetne kadry i momenty. I to wszystko jako pirat, szacun!

  3. Ukochane moje miejsce i to od dzieciństwa, którego znaczącą część spędziłam w Brzesku :).
    Piękny ślub, piękne emocje, znakomite zdjęcia :)

  4. Bardzo lubię. Bo to klasa sama w sobie. A uwielbiam Was za to, że jednego razu podzieliliście się Waszym światem i odtąd pokochałam fotografię na nowo <3

  5. Nic innego nie mogę napisać jak tylko: zachwycam się! Zresztą – jak za absolutnie każdym razem, kiedy wpadam na Waszą stronę. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *