FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Partner Honorowy PSKŚ – wyróżnienie dla naszego zespołu

Partner Honorowy PSKŚ – Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Docenienie naszej pasji i pracy. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie.

Partner Honorowy PSKŚ – z wielkim entuzjazmem i wdzięcznością przyjęliśmy wieści, które sprawiły, że ten rok będzie dla nas jeszcze bardziej wyjątkowy. Dzięki zaufaniu i rekomendacji niezastąpionej Kingi z Raz w Życiu – Konsultanci Ślubni, nasza podróż zawodowa osiągnęła kolejne wyróżnienie – tytuł i certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Partner Honorowy PSKŚ

Wiadomość o tej rekomendacji dotarła do nas kilka miesięcy temu. Umocniliśmy pozycję w bazie sprawdzonych usługodawców z branży ślubnej i mamy satysfakcję, że nasza firma kolejny rok z rzędu jest doceniana. To, że kilkudziesięciu wedding plannerów działających w całej Polsce uznało nasze zaangażowanie i profesjonalizm, jest dla nas cennym uznaniem.

Tytuł Partnera Honorowego PSKŚ to potwierdzenie, że nasza praca, pasja i zaangażowanie są zauważane i doceniane. To także inspiracja, by nieustannie dążyć do doskonałości i tworzyć niezapomniane wspomnienia dla naszych klientów.

Partner Honorowy PSKŚ

Choć co roku mamy szczęście otrzymywać te certyfikaty, z żalem musimy przyznać, że nigdy jeszcze nie udało nam się dotrzeć na galę wręczenia certyfikatów, która zawsze odbywa się w dniu lub bliskiej okolicy urodzin Michała. To duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

Dziękujemy również Wam, naszym klientom i partnerom, za wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam każdy dzień w pracy jest dla nas kolejną piękną przygodą i możliwością tworzenia czegoś wyjątkowego. Mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się dołączyć do gali i osobiście podziękować za to wspaniałe wyróżnienie.

Jeszcze raz dziękujemy!

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *