JOURNAL

Bob Geldof, zdjęcia z szuflady

Bob Geldof Idąc tropem muzycznych wykopalisk dzisiaj Bob Geldof. Ten materiał to dowód na to, że warto przechowywać wszystkie zrobione klatki – często odkrywamy świetne zdjęcia wracając do nich po kilku miesiącach. Co do samych...

Bob Geldof

Idąc tropem muzycznych wykopalisk dzisiaj Bob Geldof. Ten materiał to dowód na to, że warto przechowywać wszystkie zrobione klatki – często odkrywamy świetne zdjęcia wracając do nich po kilku miesiącach. Co do samych zdjęć – miałem zrobić kilka zwyczajnych ujęć jako dokumentacja wydarzenia dla organizatora, a wyszło co wyszło. Trzy pierwsze zrobione pod rząd, nie mogę się wyzbyć streetowego kadrowania. Stołeczna Estrada, dla której pracowaliśmy jest zadowolona, my też, pełen sukces.

Bob Geldof

Z muzyką jesteśmy zaprzyjaźnieni od lat i od lat chodzimy na koncerty i z zamiłowaniem słuchamy muzyki. Pisaliśmy już o tym przy okazji koncertu Avishai Cohen Trio. Na pewno o muzyce będziemy pisać więcej i więcej zdjęć będziemy pokazywać :)

Bob Geldof

Bob Geldof

Bob Geldof

Bob Geldof

Bob Geldof

 

Share your love

3 Comments

  1. Musiałbym być mało oryginalny aby rzec ze macie najlepsze wielopany jakich przychodzi mi doświadczać. Do niektórych zdjęć z głębi szuflad się dojrzewa. Pozwólmy im na nas cierpliwie zaczekać..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *