Stefanie & Michael Family Party

Venice

Urodziny w Wenecji

Stefanie i Michaela poznaliśmy ślubie na Julii i Manueala w we Włoszech. To była fantastyczna impreza w Weronie – jedna z tych, których się nie zapomina. Ślub w starym zabytkowym kościele, koktajl nad basenem i kolacja w ogrodzie. A wszystko w klimacie Dolce & Gabbana. Cudo! W takich okolicznościach wszystko zachwycało a zdjęcie robiły się same. Tym bardziej nas ucieszył kilka tygodni po ślubie telefon od Stefanie – przyjaciółki naszej Pary. Krótkie hasło – urodziny w Wenecji w grudniu. Impreza niespodzianka dla męża Stefanie, Micheala na jego 50-te urodziny.

Sesja w Wenecji

Wenecja zimą to niepowtarzalny klimat, brak turystów, prawie puste lokalne targi i co najważniejsze – dobra pogoda na zdjęcia. Można spacerować po uliczkach Wenecji godzinami i cieszyć się atmosferą. Na miejscu okazało się, że plan jest dość napięty i na spacery nie starczyło już czasu, ale nie żałujemy. Była kolacja z przyjaciółmi w Gritti Palace, było bellini w Harry’s Bar. Było black tie party. W skrócie – było fantastycznie. Było to też wyzwanie – cała impreza opierała się jak to u Włochów – na jedzeniu i rozmowach. Poniżej krótka relacja. Enjoy!

Venice Sesja w Wenecji 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 Sesja rodzinna Wenecja 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 Toast w Wenecji 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_063Gondole w Wenecji Michal Warda/WhiteSmoke Studio Gritti Palace Gritti Palace 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 Harry 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 Family portrait Światło jak Annie Leibovitz, urodziny w Wenecji Family session ala Leibovitz 50_BIRTHDAY_IN_VENICE_063 Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harry Bellini at Harryhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comhttp://whitesmokestudio.comMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke StudioMichal Warda/WhiteSmoke Studiohttp://whitesmokestudio.comMichal Warda/WhiteSmoke Studio50_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_06350_BIRTHDAY_IN_VENICE_063Michal Warda/WhiteSmoke Studio

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *