Sesja slubna Hotel Bristol

Sesja wizerunkowa. Klient: Hotel Bristol

Hotel Bristol to nasz ulubiony, jeden z najpiękniejszych i najstarszych warszawskich hoteli. Robiliśmy w Bristolu kilka edycji warsztatów dla profesjonalnych fotografów ślubnych, spotykamy się tam z klientami, wpadamy na kawę i ciacho do Cafe Bristol, zaglądamy do restauracji czy wine baru. Miejsce, w którym najczęściej w Warszawie pracujemy i który wybierają nasze mieszkające za granicą pary. Pary, które chcą pokazać gościom kawałek przedwojennej Warszawy, stare miasto i zorganizować ślub w fantastycznych wnętrzach urządzonych w stylu art deco.
W hotelu Bristol robiliśmy zarówno intymne, kilkuosobowe śluby jak i duże kilkusetosobowe.

Bristol Love Story

Na tę sesję czekaliśmy z niecierpliwością. Już wcześniej zostaliśmy partnerami hotelu i nasze logo gości na ich stronie z czego niezmiernie się cieszymy. Kilka miesięcy planowania i spotkań z niesamowitą ekipą hotelu zaowocowała całodniową sesja. Efekty można oglądać na stronach hotelu. 

Jak sami piszą na swoich stronach „W warszawskim Hotelu Bristol wiemy jak sprawić, by każde wesele było wyjątkowe. Od ponad wieku jesteśmy świadkami niepowtarzalnych historii miłosnych i doskonale rozumiemy, że prawdziwa miłość trwa całe życie.”

I takie też było założenie sesji – bazując na ludziach mieliśmy zilustrować możliwości jakie oferuje hotel: od zaręczyn na tarasie Glorietta, po ceremonię i przyjęcie skrojone na potrzeby każdej z par. Naszym zadaniem w sesji life-stylowej było pokazanie emocji między ludźmi, pasji, energii, dobrego nastroju i romantyzmu w współczesny ale klasyczny sposób tak, żeby pokazać zalety ślubu miejskiego.

A to niesamowita ekipa, która przyczyniła się do powstanie tej sesji:

modele: Sylwia Sucharska i Jacek Jelonek

makijaż: Patrycja Dobrzeniecka
fryzury: Emil Zed / Van Dorsen Artists
stylizacja: Gosia Białobrzycka
produkcja: Gosia Jankowska & Piotr Wojtasik

Wielkie dzięki i do zobaczenia przy kolejnych sesjach!
Ogromne podziękowania dla pracowników i zarządu Hotelu Bristol za fantastyczną współpracę oraz Leica Camera Poland za wypożyczenie do sesji aparatu Leica SL. Część zdjęć została zrobiona naszą ulubioną Leicą Q;) Zgadniecie które?

Z ciekawostek – zostaliśmy poproszeni o dokładnie taką post-produkcję jak przy naszych zdjęciach ślubnych. Bez przesadnego retuszu i z naturalną kolorystyką. Sylwia i Jacek po prostu tak fantastycznie wyglądają!

Glorietta sesja narzeczenska

Cafe Bristol sesja narzeczenska

Cafe Bristol sesja narzeczenska

Portret Panny Mlodej hotel Bristol

Sesja wizerunkowa hotel Bristol

Sesja slubna apartament Paderewski

Sesja slubna apartament Paderewski

Sesja slubna apartament Paderewski

Sesja slubna apartament Paderewski

Portret Panny Mlodej hotel Bristol

Sesja slubna apartament Paderewski

Sesja wizerunkowa Hotel Bristol

Share your love

18 Comments

  1. Kochani, ja Wasze zdjęcia juz znam na pamięć, wchodzĘ tu co tydzień, a po naszym wtorkowym spotkaniu, na głównym pasku ikonka must have! Dziekuję, że jesteście i dajecie taki power! Foty SZTOS!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *