FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Piękny ślub nad morzem w Pałacu Ciekocinko | Natalia i Bartosz

Byliśmy od początku i ciągle jesteśmy zachwyceni współpracą z Michałem i Dorotą. Trudno o kogoś, kto na zdjęciach oddaje taką głębię emocji, kto potrafi tak dobrze uchwycić wyjątkowość każdego momentu, w tak namacalny sposób oddać...

Ślub nad morzem w Pałacu Ciekocinko…

… marzył się nam od dłuższego czasu. Cudowna lokacja, piękne wnętrza i niewiarygodna plaża niemalże rzut kamieniem. Kiedy Natalia i Bartosz się do nas odezwali czuliśmy, że to będzie to!

Pierwsze spotkanie i wiedziałem – to się musi udać. Niestety pandemia pokrzyżowała plany na jakiś czas i ślub został przeniesiony.

Można powiedzieć, że ten ślub dojrzał nie tylko w naszych głowach ale i sercach Natalii i Bartka oraz ich fantastycznych gości.

Ślub nad morzem – kilka słów od naszej pary

Natalia & Bartosz

Byliśmy od początku i ciągle jesteśmy zachwyceni współpracą z Michałem i Dorotą. Trudno o kogoś, kto na zdjęciach oddaje taką głębię emocji, kto potrafi tak dobrze uchwycić wyjątkowość każdego momentu, w tak namacalny sposób oddać tą energię, wzruszenie, radość które im towarzyszą. Uwielbiamy ich reportażowy styl i oprócz tego ze są obydwoje niesamowicie utalentowanymi fotografami, są też świetną parą i po prostu super ludźmi, w towarzystwie których chcesz spędzać czas, a tym bardziej tak ważne chwile. Dziękujemy!

To był dzień (w zasadzie dwa dni) bez kompromisów. Był piknik nad morzem, który odbył się pomimo niesprzyjającej pogody, była piękna i wzruszająca ceremonia, był koktail o najlepszej możliwej godzinie, wzruszające przemowy i party jakie długo wszyscy pamiętali za sprawą fenomenalnego Alessandro Ristori, który przyjechał z ekipą aż z Włoch. A wszystko elegancko spięła Bogna Bojanowska. Jeżeli każdy ślub nad morzem w Pałacu Ciekocinko będzie tak wyglądał, to my się na to piszemy!

Więcej naszych wpisów ślubnych można obejrzeć tu, zapraszamy!

Share your love

11 Comments

  1. No i to są kiyia zdjęcia! Przywracacie wiarę, bo dawno u nas nie widziałem dobrego materiału. Abstrachując od naszych top3 na świecie bo mamy ich chyba 10 w PL ;) Nie znikajcie więcej, róbcie i pokazujcie naszym gwiazdom z ig jak wyglądają prawdziwe zdjęcia! Pozdrawiam

  2. Hej, dzięki za komentarz ;) Teraz to nie mamy wyjścia – będziemy blogować po takiej motywacji ;)

  3. Absolutnie zgadzam się z przedmówcą z góry.
    Nie znikajcie. Uwielbiam, przed każdym ślubem rozgrzać oko na waszych reportażach.
    Serdecznie pozdrawiam.

  4. Ostatnio zachwyca mnie trend na zdjęcia ślubne w stylu fashion, ale jak patrzę na Wasze zdjęcia, to za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że dobry reportaż ma niepodważalną moc. Cudownie fotografujecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *