FILM

Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci.

Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci. To niezwykłe móc współpracować z utalentowanymi osobami z biznesu i kultury, którzy podobnie jak my z pasją podchodzą do swojej pracy.

Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci.

Film i fotografia to dwie dziedziny, które przeplatają się u nas w niezwykły sposób. Stanowią nieustanne źródło inspiracji i pobudzają do ciągłego rozwoju. To niezwykłe i inspirujące, móc współpracować z utalentowanymi osobami zarówno z branży biznesowej, jak i kulturalnej, którzy podobnie jak my z pasją podchodzą do swojej pracy.

Kadr z filmu "Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci"
Kadr z filmu "Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci"
Kadr z filmu "Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci"

Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami jednym z naszych najnowszych projektów – kadrami z filmu “Jakub Szczęsny, Polskie Projekty Polscy Projektanci”, który powstał dla Muzeum Miasta Gdyni. Ten film będzie częścią wystawy, która jest podsumowaniem bogatej twórczości Jakuba. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do projektu prezentowanego w Muzeum.

Film i fotografia to inspirujące połączenie

Praca nad tym shortem była dla nas czystą przyjemnością. Mogliśmy wkroczyć w świat Jakuba Szczęsnego i odkryć nie tylko jego projekty, ale także jego wyjątkowe podejście do designu. Jego prace emanują niepowtarzalnym stylem i głębokim przemyśleniem tematu.

Kadry z filmu o Jakubie Szczęsnym dla Muzeum Miasta Gdyni
Kadr z filmu “Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci”
Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci. 1
Kadr z filmu “Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Jakubowi SzczęsnemuMuzeum Miasta Gdyni  i Kuratorce wystawy – Annie Śliwie za zaufanie, jakim nas obdarzyli. To dla nas ogromne wyróżnienie móc przyczynić się do promowania twórczości tak utalentowanego projektanta.

Zachęcamy Was do odwiedzenia wystawy, na której będzie można zobaczyć nasz film. Jest to nie tylko okazja do zapoznania się z dziełami Jakuba, ale również do zainspirowania się jego pasją i kreatywnością.

Dziękujemy raz jeszcze za zaufanie!

Zapowiedź wystawy “Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci.”

Krótką zapowiedź naszego filmu i samej wystawy można obejrzeć w linku poniżej.

W poście wykorzystaliśmy kadry z filmu, nie zdjęcia ;)

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji związanych z designem zajrzyj tu.

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *