FILM

Filmy Reklamowe: PAGED Meble i Alter Ego Collection 2023

Filmy reklamowe i wizerunkowe to potężne narzędzie w budowaniu silnej marki online. Przekonaj się, jak storytelling i profesjonalna produkcja filmowa mogą wzmacniać komunikację z klientami i podnieść świadomość marki na kolejny poziom.

Filmy reklamowe dla firmy Paged Meble

Filmy reklamowe i wizerunkowe: Twoje narzędzie do budowania silnej marki online

W naszym najnowszym artykule ponownie zgłębiamy temat filmów wizerunkowych jako klucza do marketingowego sukcesu w sieci. Chcemy podzielić się doświadczeniem zdobytym przez lata pracy w branży, pokazując, jak małe i duże firmy mogą skutecznie wykorzystać moc opowieści do budowania swojej marki.

My zaczynaliśmy karierę od storytellingu pracując jako fotografowie dla agencji prasowych, gazet codziennych i magazynów. Robiliśmy relacje o ludziach i wydarzeniach. To z kolei przekształciło się w produkcję zdjęć i filmów wizerunkowych, które to pomagają budować świadomość marki i angażować klientów. Opowiemy dziś o naszej współpracy z Paged Meble – firmą, która nie boi się innowacji i indywidualnego podejścia.

Kreatywność w akcji

Jak już wspominaliśmy kilka razy w innych wpisach na blogu – nawet najprostsze filmy wizerunkowe na social media mogą przekazać więcej informacji o marce, produkcie i wartościach niż tradycyjne metody komunikacji.

Filmy reklamowe dla firmy Paged Meble

Filmy reklamowe Warszawa

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sile filmów wizerunkowych, jak stworzyć atrakcyjną opowieść dla swojej marki, czy po prostu ciekawią Cię trendy w marketingu wizualnym, zapraszamy.

Filmy reklamowe dla firmy Paged Meble

Współpraca z kreatywnymi osobami – klucz do unikalnego storytellingu

Nasza praca polega na tworzeniu. Tworzymy historie, tworzymy obrazy, tworzymy emocje. Ale prawdziwa magia dzieje się, gdy mamy okazję współpracować z innymi twórcami – z designerami, architektami, projektantami. Właśnie wtedy proces kreatywny staje się czymś wyjątkowym, pełnym niewiarygodnej energii i twórczej iskry.

Współpraca z kreatywnymi osobami daje nam nie tylko możliwość stworzenia czegoś unikalnego, ale również dodaje nam wiatru w żagle. Zaufanie, które dostajemy od naszych klientów, do procesu kreatywnego jest dla nas jak tlen. To nas napędza i motywuje.

Kiedy rozmawiamy z tymi osobami, kiedy poznajemy ich historie, ich pasje, ich pomysły – nie możemy się doczekać, aby to wszystko uchwycić. To nie jest tylko proces robienia filmów promocyjnych – to jest rodzaj podróży w świat naszego bohatera. Czy brzmi to kiczowato? Być może. Ale dla nas jest to fantastyczna przygoda pełna niewiadomych i zaskakujących zwrotów akcji.

Czy proces jest zawsze gładki? Czy zawsze jest łatwo? Oczywiście, że nie. Ale to są wyzwania, które uwielbiamy. To są momenty, które nas inspirują. I to są historie, które chcemy opowiedzieć światu. Oby więcej takich wyzwań!

Zdjęcia i filmy reklamowe i promocyjne

Na potrzeby premiery Kolekcji Paged Alter Ego 2023, która odbyła się podczas targów Salone del Mobile.Milano zrealizowaliśmy aż 13 filmów promocyjnych. Filmy reklamowe potrzebują światła, a my korzystając z gotowego, oświetlonego planu filmowego zrobiliśmy również zdjęcia projektantów z ich projektami. W pierwszym kolażu prezentującym wszystkim projektantów dosłownie 2 zdjęcia zrobione są z błyskiem, reszta oświetlona jest światłem filmowym Nanlite.

Dlaczego w przypadku tych 2 zdjęć jest błysk? Bo taki sposób oświetlenia lepiej oddawał charakter bohaterów i te właśnie zdjęcia spośród wielu innych, które dostarczyliśmy zostały wybrane przez projektantów i zespół Paged. I to nas bardzo cieszy, bo różnorodność i charakter postaci są w tym przypadku jeszcze bardziej podkreślone.

Filmy reklamowe Warszawa: kreatywność w akcji – PAGED Meble i Alter Ego Collection 2023

Tworzenie porywających filmów promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych w 6 punktach:

Punkt 1: Pasja za kamerą

Kamera jest narzędziem, które pozwala zamieniać codzienność w sztukę. Ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, co się dzieje, gdy kreatywność spotyka się z pasją do opowiadania historii? My odkrywamy to każdego dnia. Pracujemy z niezwykle kreatywnymi i twórczymi osobami – w tym projekcie począwszy od designerów, przez architektów, aż po projektantów, ilustratorów, fotografów, grafików, oraz cały zespół odpowiadający za PR i marketing. Za każdym razem, kiedy podejmujemy się nowego projektu, dajemy się ponieść procesowi kreatywnemu, rozpoczynając od zaufania, które nasze zleceniodawcy pokładają w naszych umiejętnościach.

Punkt 2: PAGED Meble i Alter Ego Collection 2023

Zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez Paged Meble – firmę z ponad 140-letnią tradycją, która projektuje i produkuje meble, wykorzystując najszlachetniejsze naturalne materiały. Ich zaangażowanie w ekologię, precyzyjna praca ręczna i niepowtarzalność każdego produktu sprawiły, że od razu wiedzieliśmy, że chcemy być częścią tej historii. Ich wartości pokrywają się z naszym zamiłowaniem do detalu i dobrego designu!

Punkt 3: Nasz proces kreatywny

Nasza misja? Przedstawić prototypy mebli Paged Meble, które uwodzą i zachęcają do zabawy. Kolekcja Alter Ego to nieskrępowane ekspresje indywidualności twórczych o bardzo różnych doświadczeniach i profilach działalności zawodowej. Nasze filmy i zdjęcia miały pokazać różnorodność form i estetyk oraz stojących za nimi twórców, które ta kolekcja oferuje.

Punkt 4: Praca z kreatywnymi umysłami

Tworzenie filmów promocyjnych dla tak różnorodnej grupy projektantów, architektów i designerów wnętrz było niezwykłym doświadczeniem. Każdy z nich przyniósł własne, unikalne spojrzenie, które pomogło nam stworzyć niezapomniane obrazy, które pokazały nowe kierunki marki PAGED.

Punkt 5: Filmy reklamowe, które opowiadają Twoją historię

Nasza pasja do filmów reklamowych, promocyjnych i wizerunkowych jest napędzana przez chęć opowiadania historii. Wierzymy, że prawdziwą moc mają filmy, które łączą w sobie techniczną precyzję i artystyczną wrażliwość.

Punkt 6: Ludzie, którzy to wszystko umożliwili

Na zakończenie chcielibyśmy wyrazić swoją wdzięczność dla osób, które były kluczowe w realizacji tego projektu.

Przede wszystkim, nasze podziękowania kierujemy do Magdy Kicińskiej, szefowej komunikacji w Paged Meble, oraz Jakuba Szczęsnego, architekta i zarazem dyrektora artystycznego Paged Meble. To dzięki ich zaufaniu i otwartości mogliśmy zrealizować ten projekt, który dla nas był nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim niesamowitą przygodą.

Chcielibyśmy także podziękować wszystkim projektantom i partnerom, którzy wzięli udział w projekcie Paged Alter Ego. Dzięki ich talentowi i kreatywności, mogliśmy stworzyć niepowtarzalne filmy, które oddają ducha i kierunek tej innowacyjnej kolekcji mebli.

Współpracowaliśmy z:

  1. Nikodemem Szpunarem
  2. Jakubem Szczęsnym
  3. Studio Iskry
  4. Agnieszką Pikus
  5. Olą Mirecką
  6. Janem Lewczukiem
  7. Pawłem Jasiewiczem
  8. Kacprem Gronkiewiczem
  9. Grzegorzem Gancarczykiem
  10. Maciejem Frantą

Każdy z nich przyczynił się do powstania tej unikalnej kolekcji i zasługuje na najwyższe uznanie.

Planujemy wpisy o każdym z projektantów, bądźcie czujni, przy okazji będzie trochę technicznych ciekawostek.

Na koniec, dziękujemy partnerom, z którym realizowaliśmy ten projekt, i którzy odpowiadają za wspaniałe ilustracje – Michał Jońca oraz piękne wizerunkowe zdjęcia mebli Ernest Wińczyk/Wunderkamera i Jakub Certowicz.

Jeśli lubicie dobry ponadczasowy design koniecznie zapoznajcie się z projektami firmy Paged Meble!

Janek Lewczuk

Paged Alter Ego Collection 2023

Jakub Szczęsny o projekcie Alter Ego mówi:

“Wyobraźmy sobie, że Paged Meble to nie są po prostu dwie fabryki, tylko że jest to piaskownica dla designerów, architektów, architektów wnętrz, konstruktorów, artystów. Miejsce, gdzie można razem pobawić się, poszukać nowych rozwiązań i to przede wszystkim rozwiązań, które nie są tylko meblami. W pierwszej kolejności są to systemy i technologie. Po trzecie mamy meble, które są seksowne, kokieteryjnie, lżejsze, bardziej współczesne. Jednocześnie takie, które jeszcze bardziej mogą nas wysłać w przyszłość, bo na razie mocno osadzają nas w przeszłości. Dlatego, że wiele z tych modeli to modele XIX i XX wieczne. Tegoroczna koncepcja całej naszej kolekcji nazywa się Alter ego, dlatego, że chcemy pokazać to inną osobowość marki. Nie tylko marki działającej z modelami i technologiami z przyszłości, ale też marki, która może polecieć w przyszłość, zrobić zupełnie nowe rzeczy i zrobić je naprawdę innowacyjnie, zarówno na poziomie systemów, technologii, jak i samych mebli.”

Filmy o projektantach to nie koniec współpracy z firmą Paged. Zrobiliśmy dla nich więcej filmów, sami zobaczcie!

Produkcja filmów na terenie fabryk i laboratoriów – nasza współpraca z Paged Meble

Produkcja filmów wizerunkowych i reklamowych nie ogranicza się do pięknych studiów czy malowniczych plenerów. Wiele z naszych najbardziej pamiętnych i satysfakcjonujących projektów realizowanych było w miejscach, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niezwykle techniczne i surowe, takie jak fabryki czy laboratoria.

Przykładem takiej realizacji jest nasza współpraca z firmą Paged Sklejka, jednym z największych producentów sklejki i krzeseł drewnianych w Europie. Zrealizowaliśmy dla nich dwa filmy w fabrykach znajdujących się w Piszu i Morągu.

Pierwszy film, który możecie zobaczyć tutaj, jest przedstawieniem kluczowych elementów procesu technologicznego produkcji, pokazującym, jak z dbałością o każdy detal tworzone są najwyższej jakości sklejki, płyty stolarskie, deski kompozytowe i produkty specjalne.

Drugi film to wgląd w przyszłość firmy Paged LabTech. Przenosi nas do nowo powstałego laboratorium Paged LabTech. To tam, za zamkniętymi drzwiami, pracują specjaliści nad ulepszaniem istniejących produktów i opracowywaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań. Narratorem jest Prezeska Paged LabTech Ewelina Depczyńska. Możecie zobaczyć ten film tutaj.

Obie realizacje były dla nas niezwykłym doświadczeniem, ukazującym jak różnorodne mogą być kulisy produkcji filmu korporacyjnego. To doskonałe potwierdzenie, że w każdym miejscu, nawet w środku pracującej fabryki czy nowoczesnego laboratorium, można stworzyć fascynującą historię, która przyciąga i angażuje widza.

Filmy reklamowe dla Paged Meble - Ola Mirecka

Szukasz specjalistów od filmów promocyjnych?

Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiaj o produkcji filmu reklamowego czy promocyjnego dla Twojej marki.

A jeśli chcielibyście być na bieżąco z informacjami od nas zapraszamy do śledzenia, a już wkrótce do zapisu na nasz <Newsletter> Stay tuned :)

W poście wykorzystaliśmy kadry z filmu, nie zdjęcia ;)

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *