FILM

Po co się robi filmy wizerunkowe?

Odkryj moc filmów wizerunkowych w budowaniu Twojej marki w sieci. Dowiedz się, dlaczego są kluczem do marketingowego sukcesu.

Nawet najprostsze filmy wizerunkowe na social media są w stanie więcej o nas powiedzieć klientowi niż zdjęcia.

Po co się robi filmy wizerunkowe? 1

Tworzenie Twojego wizerunku w sieci: Filmy wizerunkowe jako klucz do sukcesu

W dobie cyfrowej wizerunek w sieci jest jednym z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszym elementem budowania marki. Dotyczy to zarówno międzynarodowej korporacji, firmy rodzinnej czy też marki osobistej.

Filmy wizerunkowe to potężne narzędzie narracyjne, które służy do wzmacniania wizerunku marki. Niezależnie czy chcesz wskazać zalety produktu czy w klimatyczny sposób zbudować narrację wokół swojej misji. Sami w rozwoju naszej firmy dostrzegliśmy, że nawet najprostsze filmy na social media są w stanie więcej o nas powiedzieć klientowi niż zdjęcia.

Takiego rodzaju produkcje filmowe są specjalnie zaprojektowane, aby pokazać unikalne wartości, którymi kieruje się firma, a także prezentować dodatkowe korzyści, które klienci mogą otrzymać poza samymi produktami. Firmy na całym świecie, obojętnie jakiej są branży, coraz częściej wykorzystują filmy wizerunkowe do komunikacji z klientami. Pokazują jakie wartości reprezentują i jak mogą one wzbogacić doświadczenia klientów.

Film wizerunkowy – czyli co?

Filmy wizerunkowe mają kluczowe znaczenie dla każdej firmy. Dlaczego? Pomagają one wyróżnić markę, pokazują, co jest unikalne w ofercie, jakie są wartości, które firma wyznaje i czym kieruje się w swoim działaniu. Nie jest to tylko zwykła reklama – to przekaz, który buduje relację z odbiorcą, zyskuje jego zaufanie i buduje lojalność.

Każda produkcja filmowa, niezależnie od budżetu wymaga indywidualnego podejścia i głębokiego zrozumienia marki, dla której jest tworzona. To właśnie sprawia, że filmy wizerunkowe są tak skuteczne i mają tak duży wpływ na odbiorców.

Po co się robi filmy wizerunkowe? 2

Przejmij kontrolę nad swoim wizerunkiem online!

Kiedy chcemy wprowadzić swoją markę na wyższy poziom, ale brakuje nam budżetu na kosztowne domy produkcyjne i agencje reklamowe staramy się zrobić co tylko możemy sami. Jaki jest efekt? Niestety nie zawsze zadowalający. Doskonale zdajesz sobie sprawę, jeżeli sam szukasz jakiegoś produktu, jak ważne są dobre, angażujące i atrakcyjne wizualnie treści. Ale tworzenie profesjonalnych filmów i zdjęć to niełatwe zadanie i bardzo często kosztowne. Samodzielne filmowanie smartfonem ma swoje zalety i na pewnym etapie na pewno warto to robić, ale nic nie zastąpi stałego dostępu do profesjonalnych, uporządkowanych treści.

Dla wielu firm rozwiązaniem może być współpraca z małym studiem produkcyjnym. Takie butikowe studia produkcyjne oferują indywidualne, kreatywne rozwiązania skrojone na każdy budżet. Zatem każda marka, nie ważne jakiej wielkości, może zyskać dostęp do unikalnych i skutecznych treści filmowych. Doskonałym rozwiązaniem może być stała, abonamentowa współpraca i coraz więcej tego typu ofert można znaleźć na rynku i coraz więcej firm docenia tę formę współpracy i stały dostęp do świeżego kontentu.

Doskonałym przykładem jest firma Bradas. Film który dla nich stworzyliśmy pozytywnie wpłynął na postrzeganie marki przez klientów. Otrzymali mnóstwo pozytywnego feedbacku od klientów B2B i partnerów, a ich rozpoznawalność na rynku znacznie wzrosła.

Twoja marka może być następna! Skontaktuj się z nami i zacznijmy tworzyć razem! <NAPISZ>

Po co się robi filmy wizerunkowe? 10

Jak film wizerunkowy wzmacnia pozycję na rynku – przykład Bradas

Bradas to firma rodzinna z długą tradycją, która od lat dostarcza klientom wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze. Mając na uwadze konsekwentną obecność na rynku, zawsze byli zainteresowani poszukiwaniem nowych sposobów na podkreślenie swojej unikalnej wartości i poszerzenie zasięgu swojej marki.

Wiedząc, że w erze cyfrowej efektywna komunikacja wizualna jest kluczem do osiągnięcia tych celów, zwrócili się do nas z propozycją stworzenia dla nich filmu wizerunkowego oraz stałej współpracy w celu dostarczania nowych treści edukacyjnych dla swoich klientów.

Po co się robi filmy wizerunkowe? 11

Kreakcja, produkcja i happy end – lepszy wizerunek w sieci w 3 krokach:

  • Proces tworzenia Nasza współpraca z zespołem “Bradas” była prawdziwym partnerstwem. Podczas spotkań z nimi, dokładnie poznaliśmy ich markę, produkty, kulturę firmy i ich historię oraz cele. Nasza rola była i jest jasna – stworzyć film, który oddałby serce tej marki i jeszcze bardziej wzmocnił pozycję Bradas na rynku. Film, który zrealizowaliśmy, podkreśla realne efekty pracy z ich narzędziami w ogrodach klientów.
  • Rezultat Po publikacji filmu na stronie internetowej firmy i na ich profilach w mediach społecznościowych, “Bradas” zauważyło natychmiastowy pozytywny odzew. Liczne komplementy od klientów i partnerów potwierdziły skuteczność nowego podejścia do komunikacji marki. Wiele osób zauważyło, że film ułatwił im zrozumienie, czym “Bradas” się wyróżnia na rynku i dlaczego to jest marka godna ich zaufania. Co więcej, “Bradas” wzmocniło swoją pozycję na rynku. Logo firmy stało się jeszcze bardziej rozpoznawalne, często kojarzone z filmem wizerunkowym.
  • Przyszłość Z radością obserwujemy, jak “Bradas” docenia z korzyści płynące z naszej współpracy. Jesteśmy pewni, że będą kontynuować swoją imponującą obecność na rynku, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania i cieszymy się na stałą współpracę. Dziękujemy za zaufanie!

Jeśli macie ogród, taras, balkon czy uprawiacie miejską dżunglę koniecznie sprawdźcie narzędzia i rozwiązania firmy Bradas!

Po co się robi filmy wizerunkowe? 12

Jeśli chcesz zadbać o lepszy wizerunek w sieci zapraszamy do współpracy.

Dzięki naszym usługom zyskasz większą widoczność, zaangażowanie i lojalność klientów. Nasza firma posiadają elastyczne struktury kosztów, reaguje na trendy w czasie rzeczywistym i ma umiejętności, aby stworzyć spójny, autentyczny wizerunek dla Twojej marki.

Realizacja filmów wizerunkowych to nasza specjalność.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze studio może pomóc Ci osiągnąć swoje cele biznesowe i wydobyć pełny potencjał Twojej marki <NAPISZ DO NAS>

Poniżej dwie krótkie 15 sekundowe filmiki na social media – zróżnicowane tematycznie.

W poście wykorzystaliśmy kadry z filmu, nie zdjęcia ;)

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *