FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew

Zuzanna i Andrew świętowali swój ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie, tworząc niezapomniane wspomnienia. Uchwyciliśmy każdy moment ich wyjątkowej ceremonii. Sami zobaczcie jaki to był piękny dzień.

Zuzanna i Andrew: opowieść o sztuce i miłości w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie

Przed Wami nasz zeszłoroczny krakowski ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego. Kochamy pracować w Krakowie. To trochę tak, jakbyśmy pojechali na destination wedding, tylko 3 godziny od domu. Sytuacja idealna! A praca z dziewczynami z Raz w Życiu to zawsze ogromna przyjemność :)

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 1

W samym sercu malowniczego Krakowa, w otoczeniu zabytkowych murów i zieleni Ogrodów Muzeum Archeologicznego, odbył się wyjątkowy ślub, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zuzanna, dyrektor artystyczna UTA Artist Space, znana ze swojej codziennej pracy ze sztuką, oraz Andrew, amerykański prawnik o żydowskich korzeniach. Połączyła ich miłość, która przekracza granice i kultury.

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 4

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie

Zuzanna i Andrew już wcześniej wzięli ślub cywilny w USA. Większość gości przybyła ze stanów, jednak to w Krakowie zdecydowali się świętować swoją miłość w otoczeniu przyjaciół i rodziny, na ślubie, który był kwintesencją elegancji i romantyzmu. Słowa Zuzanny, że potrafimy lekko, artystycznie i niebanalnie pokazać story ślubne są dla nas niezwykle cenne i szalenie miłe.

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 5

Wszystko rozpoczęło się od bardzo wczesnego sierpniowego poranka, gdy po zakończonym zleceniu w Jarocinie ruszyliśmy w drogę do serca Małopolski. W drodze do Krakowa nasz samochód odmówił posłuszeństwa. Ale czy awaria auta mogła pokrzyżować plany teamu, który kocha to, co robi i dla którego każda przeszkoda jest tylko kolejnym wyzwaniem? Oczywiście, że nie! Zawsze mamy backup plan, zawsze mamy zapas czasu. I to właśnie dzięki wcześniejszemu zaplanowaniu i wsparciu naszego asystenta, Pawła, który był na miejscu o wiele wcześniej wszystko zakończyło się sukcesem. Dzięki Paweł!

Podczas ceremonii, szczególnym momentem był występ taty Panny Młodej i brata Pana Młodego, którzy wraz z zespołem dali wspaniały show. Wszystkie zapowiedzi podczas uroczystości prowadził Alessandro, bliski przyjaciel Panny Młodej, który nie tylko mówi płynnie po polsku, ale ma także uprawnienia do udzielania ślubu. To nadało ceremonii jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy charakter.

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 8

Scena ślubu w Ogrodach Muzeum Archeologicznego Zuzanny i Andrew była jak najpiękniejszy obraz – pełen barw, emocji i magii. Każdy szczegół tego dnia był dopracowany do perfekcji dzięki niesamowitemu zespołowi, z którym mieliśmy przyjemność współpracować. A wszystko pięknie organizacyjnie spięły Kinga i Kasia.

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 9

Ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie

Dream team:

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 10

Miłość nie zna granic, a wyjątkowe miejsca takie jak Ogrody Muzeum Archeologicznego w Krakowie stają się płótnem, na którym można malować najpiękniejsze historie. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tej historii.

Przepiękny ślub w Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie | Zuzanna i Andrew 13
Share your love

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *