Podsumowanie BEIKS MEDIA SHOW i nadchodzące warsztaty światło w portrecie

Beiks Media Show 2023 - Michał Warda

Podsumowanie BEIKS MEDIA SHOW i nasze nadchodzące warsztaty: Światło w portrecie

W świecie fotografii i filmu ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności to klucz do sukcesu. Dlatego z wielką przyjemnością relacjonujemy nasz udział w BEIKS MEDIA SHOW. To tu, w Warszawie, 7 listopada 2023 r., mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach, seminariach i pokazach sprzętu, które były doskonałym polem do rozwijania umiejętności i dzielenia się wiedzą.

światło w portrecie
Fot. Jacek Waszkiewicz

Nasz zespół reprezentował Michał Warda, fotograf, operator i reżyser o bogatym doświadczeniu w pracy dla agencji prasowych i magazynów. Michał, ambasador Fujifilm i Nanlite Global, poprowadził dwa wykłady, tym razem na zaproszenie Canon Polska (temat filmowy) i Focus Nordic, omawiając istotne tematy jak workflow przy wywiadzie, dokument i film korporacyjny, a także środki wizualnej ekspresji, takie jak “światło w portrecie”, kolor i emocje.

światło w portrecie
Fot. Jacek Waszkiewicz

Spotkanie na BEIKS MEDIA SHOW stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i inspiracji z innymi uczestnikami. Michał podzielił się swoją wiedzą na temat wykorzystania światła i koloru, nie tylko jako technicznych narzędzi, ale również jako środków ekspresji, które wymagają intuicji i wyczucia. Przedstawił również kompleksowy workflow podczas przeprowadzania wywiadów, oferując listę dobrych praktyk dla początkujących filmowców.

światło w portrecie
Fot. Jacek Waszkiewicz

Dziękujemy partnerom i organizatorom BEIKS MEDIA SHOW za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu kolejny rok z rzędu i z niecierpliwością czekamy na marzec tego roku, kiedy to planujemy pierwszą edycję naszych warsztatów dla fotografów – Masterclass: Światło w Portrecie. Będziemy zgłębiać i teorię i praktykę.

światło w portrecie
Fot. Jacek Waszkiewicz

Warsztaty: Masterclass światło w portrecie

To nie tylko szansa na zdobycie wiedzy o różnych rodzajach świateł i modyfikatorach, ale także okazja do zrozumienia, jak ważny jest kolor, temperatura barwowa i jaki wpływ ma to na postprodukcję. Uczestnicy będą mogli samodzielnie ustawić sprzęt oświetleniowy, pracować z modelami i stosować różne schematy oświetlenia w portrecie, zdobywając wiedzę o charakterze, twardości i teksturze światła.

światło w portrecie
Fot. Jacek Waszkiewicz

Zdjęcia: Jacek Waszkiewicz. Wielkie dzięki Jacek za zdjęcia. Z kolejnej już konferencji. Jesteś wielki! Buźka!

światło w portrecie
Fot. Jacek Waszkiewicz

Link do warsztatów Masterclass- światło w portrecie i więcej szczegółów: TU LINK

Bądźcie na bieżąco z naszymi wydarzeniami i do zobaczenia w marcu na warsztatach!

Share your love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *