nagrody

Nagrody w międzynarodowym branżowym konkursie fotografii ślubnej oraz 9 miejsce w rocznym podsumowaniu WPJA za rok 2008!

Nagrody dla WhiteSmoke Studio w międzynarodowym branżowym konkursie fotografii ślubnej oraz 9 miejsce w rocznym podsumowaniu WPJA za rok 2008!

Nagrody w międzynarodowym branżowym konkursie fotografii ślubnej oraz 9 miejsce w rocznym podsumowaniu WPJA za rok 2008!

Kochani! Szaleństwo!!!! WhiteSmoke Studio na 9 miejscu w rocznym podsumowaniu WPJA! :-)) Co można więcej powiedzieć? Na zdrowie :-) Wielkie gratulacje dla: Franck Boutonnet, Rob Witzel, Genya Garrett za kolejno 1, 2 i 3 miejsce!
Przeczuwając dobre wieści zaczęliśmy świętować już wczoraj z przyjaciółmi z Irlandii :-)

Nagrody

Poniżej małe przypomnienie wyróżnionych zdjęć. Dziękujemy wszystkim naszym Parom Młodym, dzięki którym było to możliwe :)

Nagrody

2008 Q4 | 1st Place – Details

Nagrody

2008 Q2 | 2nd Place – Creative Portrait

Nagrody

2008 Q2 | 15th Place – Weather

Nagrody

2008 Q4 | 8th Place – Emotion

Nagrody

2008 Q3 16th Place – Reception

Wszystkich zainteresowanych współpracą, nie tylko przy reportażach ślubnych zapraszamy!

Share your love

23 Comments

  1. AAAAAAAAAAAaaaaale zarabiscie!!! gratuluje kochani,trzymam kciuki za dalsze sukcesy!!!!
    jestescie WIELCY!
    to bylam ja,misia pysia:*

  2. Brawo! Gratulacje! Ostatnio przeglądając Wasze portfolio przemknęło mi przez myśl że niektóre zdjęcia zasługują na nagrody! Cieszę się że nie tylko ja tak myślę :-)

  3. Magia, naprawdę, gratulacje no i cóż dodać oby tak dalej, oby lepiej oby do przodu i czekamy na foty , więcej fot :)))))))

  4. Hello Dorota & Michal! It was a pleasure working with both of you! I dropped by to see the site and noticed the logo is already up! It looks FANTASTIC! Keep taking awesome photographs!

    -Angela Gavin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *