nagrody

Nagrody w międzynarodowym branżowym konkursie fotografii ślubnej – WPJA | Q2 | Pierwsze miejsce !

Nagrody w międzynarodowym branżowym konkursie fotografii ślubnej – WPJA | Q2 | Pierwsze miejsce dla WhiteSmoke Studio!

Nagrody w międzynarodowym branżowym konkursie fotografii ślubnej dla WhiteSmoke Studio!

Kilka dni poza biurem a tu taka niespodzianka. Zdjęcie ze ślubu Magdy i Rafała zajęło pierwsze miejsce w kategorii “ceremony” – stanowiącej punkt kulminacyjny każdego ślubu! Na równi z wygraną doceniamy komentarz jury:


JUDGES COMMENTS: This was the most unique image in the contest. It truly defines photojournalism. The composition was executed perfectly with the groom in the center framed by the patient bride and Jesus statue on the floor. Also great use of available light. No offense here, but this image looks like a still from a David Lynch movie. The Jesus figure on the floor, the ruminating bride and the groom making it all official create a wonderfully enigmatic image of a dark and happy day.

Nagrody – WPJA | Q2 | Pierwsze miejsce!

Cieszy nas też 5 miejsce w kategorii “creative portrait” ze ślubu Eweliny i Filipa. To już drugie wyróżnione zdjęcie z tego ślubu!! Warto dodać, że jest to kolejna sesja, która odbyła się zaraz po ceremonii. Dzięki zaangażowaniu Eweliny i Filipa mogliśmy zrealizować wszystkie swoje pomysły w ciągu zaledwie kilku minut.


Jury napisało: JUDGES COMMENTS: This was one of my favourite photos in the contest. A journalistic approach to a well executed portrait. Nice layered imagery.

Kochani dziękujemy! Bez Was nie mielibyśmy możliwości zrobienia tych zdjęć!

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Kolejna edycja, która pokazuje jak wielką siłą jest fotografia ślubna w Polsce.

nagrody
nagrody
Share your love

10 Comments

 1. Gratulacje! Już Wam kiedyŚ przy okazji tego reportażu chyba pisaliśmy, że fota z leżącym Chrystusem na pierwszym planie to MIAZGA!! A teraz tylko potwierdziło to jury WPJA :).

 2. smoczyco, smoku. już napisałam na fb, napiszę i tu: poziom tego zdjęcia jezusowego jest wszechświatowy. patrzę, i patrzę, i widzę co raz to więcej ‘połączeń’ na nim. dzieje się tak wiele…
  drugie, plenerowe jest złamaniem rzeczywistości, jakie mi w fotografii jest szczególnie bliskie.
  ściskam, as.

 3. zdjęcie jezusowe jak dla mnie najlepsze ślubne jakie widziałam! nie będę sie mądrzyć bo żadne moje słowa nie wyrażą wielkości tego zdjęcia. zresztą, drugie również mnie powala!
  GRATULUJE!!!

 4. “(…) the most unique image in the contest.” Dla mnie nawet jedno z bardziej unikalnych ślubnych ever. Jezus na podłodze powoduje, że za każdym razem jak zerkam na to zdjęcie ciarki przechodzą mi po ciele … jest mistyczne!

 5. Oj boskie to zdjęcie… ja wiedziałam wiedziałam, że oni to docenią:)
  GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Witajcie :)
  Wczoraj się dowiedziałem o Waszym sukcesie. Wielkie gratulacje od Brata. Duma Rozpiera na maxa :)
  Pozdrówki i do szybkiego zobaczenia :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *