London wedding

Finally!!! We had time to update the BLOG;) Rebecca and Dan’s wedding day couldn’t have been any more beautiful. We wish you guys all the best and thank you for the fantastic atmosphere! Enjoy the photos!:)

Dzisiaj prezentujemy jeden z naszych ulubionych zeszłorocznych londyńskich ślubów. Rebeccę i Dana poznaliśmy na ślubie siostry Rebecci – Jo. Dla przypomnienia – ślubne szaleństwo podczas Diamond Jubilee Bank Holiday w Corinthia Hotel;) Jak się okazało Rebecca i Dan mają w sobie nie mniejszą dawkę pozytywnej energii więc na ślub czekaliśmy niecierpliwie przebierając nogami;) Do końca nie wiedzieliśmy gdzie odbędzie się ceremonia, a rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania! Asylum’s Chapel to miejsce z niesamowitym klimatem i światłem, które choć trudne i płatające niespodzianki dało niesamowity kolor. Przyjęcie w Skinner’s Hall to był już popis umiejętności Rebecci. Aranżacja, detale i przede wszystkim ciepła i rodzinna atmosfera, która towarzyszyła nam od przygotowań w Hotelu Savoy aż po sam koniec i nie pozwalała nam usiąść nawet na chwilę;) Zdecydowanie będziemy wracać myślami do tego dnia i tej niezwykłej rodziny. ENJOY!


London wedding photography

Share your love

14 Comments

  1. Bardzo dobry reportaż. Dużo się dzieje, urozmaicone kadry. Genialny kośiół…

  2. Brak mi słów, brak mi tchu – tak fotografowi przez małe f, jak i człowiekowi, który pragnąłby mieć takie zdjęcia z własnego ślubu. …i dotyczy to wszystkich zdjeć które od lat oglądam na waszej stronie.
    Jako fotograf ślubny mam wrażenie że od lat stoję w miejscu i nie potrafię nawet w 1% oddać klimatu ślubu tak jak Wy to robicie, po obejrzeniu Waszych kolejnych reportaży zaczynam wstydzić się własnych zdjeć i tego co robię. A przecież z gruntu kocham reportaż i nieraz płaczę w czasie fotografowania. Czy jest dla mnie jeszcze szansa?
    Pozdrawiam

  3. Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich waszych prac. Spójność i różnorodność zdjęć w reportażach jest powalają. Kolory bardzo ładne, no i miejsca… w tym reportażu miejsce ślubu czarujące.
    Wielki talent :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *