W klimacie Dolce & Gabbana

JULIA X MANUEL

Doświadczenie dyskrecja ponadczasowość

Ślub nad morzem w Pałacu CIekocinko

Wesele w Ciekocinko

Sesja Slubna w Palacu Mala Wies

LET’S PARTY!

przykładowe historie ślubne

[blocksy_posts has_pagination=”no” term_ids=”703″ limit=”6″]

jak to działa?

POZNAJMY SIĘ

Ślub może być najwspanialszym dniem w Twoim życiu, lub tylko przeciętnym. Żeby nie powiedzieć – najgorszym. Fotografowaliśmy już ponad 400 ceremonii i widzieliśmy chyba wszystko. Tym doświadczeniem chcemy się z Tobą podzielić, dlatego zapraszamy na spotykanie przed podpisaniem umowy. Najlepiej osobiście, ale Skype również jest świetną opcją.

Zadamy Ci mnóstwo pytań żeby Cię poznać i zrozumieć jak chcesz spędzić ten dzień. Podczas ślubu spędzimy razem wiele godzin, fajnie jakbyśmy się trochę zakumplowali i stworzyli relację, dzięki której pozwolisz nam się zbliżyć na tyle, żeby uchwycić wszystkie momenty tego wspaniałego dnia. Te głośne, oczywiste, ale i te intymne, subtelne i prawie niezauważalne.

TWÓJ DZIEŃ

Zdjęcia z dnia ślubu mogą przybrać różnorodną formę.
Chociaż mamy plan jak zrealizować reportaż ślubny, to sposób naszej pracy może wydawać się Wam dość chaotyczny, ale to tylko pozory. Uważamy, że lepszym określeniem byłoby myślenie o tym jako o jazzie. Poruszamy się i fotografujemy. Obserwujemy. Układamy w głowach niezliczoną ilość kompozycji. Czekamy. Chociaż działamy z pewnością siebie popartą latami doświadczenia wciąż się bawimy i często improwizujemy. Jak w muzyce. Nasze motto to #KeepMovingKeepShooting

Z zewnątrz może to nie wyglądać jak ciężka praca. Jesteśmy cierpliwi. Czekamy. Markujemy. Zbliżamy się i oddalamy. Jesteśmy nie tylko w centrum akcji ale i na obrzeżach. Komponujemy to starannie szukając ukrytych momentów. Prawdę mówiąc, chcemy, żebyście przede wszystkim zapomnieli, że tu jesteśmy. To dlatego w naszych zdjęciach nie ma wymuszonych reakcji i udawania. Dzięki temu reportaż z Twojego ślubu będzie równie unikalny co Ty.

Dlaczego Whitesmoke studio

WhiteSmoke Studio polecił nam kuzyn, który sam jest fotografem. Zapytał czy chcemy dobrych fotografów ślubnych, czy najlepszych. Wybraliśmy to drugie. Gdy zobaczyliśmy ich zdjęcia w internecie wiedzieliśmy, że MUSIMY ich mieć na naszym ślubie. Okazali się świetną parą. Urzekł nas ich dobry humor i łatwość, z jaką się z nimi rozmawia. I chociaż nasz ślub był zaplanowany za rok, nie mogliśmy się doczekać, kiedy znowu ich zobaczymy.

Zdjęcia, które otrzymaliśmy zapierają dech w piersiach, to najpiękniejszy prezent ślubny, jaki można sobie wyobrazić. Każde zdjęcie jest tak żywe i pełne emocji, że praktycznie można się przenieść z powrotem w czasie. Dziękujemy za wspaniałą współpracę. Jesteście naprawdę najlepsi!

Twoi fotografowie, Dorota i Michał

OFERTA

8/10/12 lub 15 godzinny reportaż/Nielimitowana ilość wykonanych zdjęć/Sesja w dniu ślubu/Piękna książka/Konsultacje przed ślubem/Galeria on-line – dostęp od 3 do 12 miesięcy!/od 8900 PLN

sprawdź wolne terminy

Kochamy śluby last minute! Stwórzmy razem coś niezwykłego.

W tej chwili podpisujemy umowy na rok 2023 i 2024. Zapraszamy!